Pozdrawiam?????
Witam. Określenie że szukam będzie strasznym lecz inne teraz mi nie wpada do czaszki? Chciałabym popisać w wolnych chwilach z fajną dziewczyną. Bez spiny, zwyczajnie na luzik.
siema jak zdrówko ???
sms mms 603395430
sms mms 603395430
Spoczko
Ale chodzi mi raczej o kobietki ???
Ale chodzi mi raczej o kobietki ???
No nieżłe...
Hej co u Ciebie..dziś dzień optymisty?
Hej co u Ciebie..dziś dzień optymisty?
Hej wariaty jak się macie ja wybieram się do szpitala w październiku mam nadzieję że wasze zdròwka dopisują i praca jest kobieta też się znajdzie musicie mieć .oczy szeroko otearte,na spontanie mòwisz zawsze tak mam jestem sobą i życzę powodzenia w szukaniu tej jedynej...
Witajcie kto pomoże źle postawiłem zły znak na tak nie jak odzyskać utraconą osobę ❓ ?
kris - musisz wykupic dostep za min 5 zlotych i wtedy mozesz cofnąć decyzję :-) oraz np. zmienic nick itd.
Aby dodać post, musisz się zalogować.