Czego nie lubisz w drugim człowieku a co lubisz? Są rzeczy które jesteś w stanie zaakceptować a co jest dla ciebie nie do zaakceptowania? Ja nie jestem idealnym człowiekiem, mam wiele wad i parę zalet. Bardzo cenię w ludziach naturalność, szczerość ale także inteligencję dojrzałość. Chyba nikt nie lubi gdy człowiek jest oceniany powieszchownie. Za każdym człowiekiem kryje się historia, każdy człowiek coś przeszedł co zmieniło jego i spostrzeżenia na życie i ludzi. Myślę że człowiek oczekując szacunku powinien okazywać szacunek ale powinien także sam szanować siebie. W dzisiejszych czasach bardziej dbamy i staramy się o to co ludzie powiedzą, czy jesteśmy w kręgu zainteresowań. To chyba błędne koło. Chyba każdy z nas powinien być przede wszystkim sobą, nie każdy oczywiście to zaakceptuje ale ludzie którzy kierują się pewnymi wartościami dostrzegą wartość człowieka. Podobno miłość i przyjaźń to wartości na całe życie, na dobre i złe. Podobno...więc akceptacja szacunek zaufanie rozmowa kompromis nie powinny być wyczynem ale podstawą. Szkoda że w dzisiejszych czasach jest sztuką którą ciężko opanować bo pieniądze uroda szpan zdobywają ludzi. Życzę spokojnej nocy, pozdrawiam serdecznie.
Kto pogada na każdy temat? Czy są tu kobiety które potrafią rozmawiać i nie traktują ludzi powieszchownie?
jedno nie wyklucza drugiego, formuujac zdania typu 'szpan, pieniadze zdobywaja ludzi' lub tez 'dbamy o to co ludzie powiedza lub czy jestesmy w kregu zainteresowan', z zalozenia juz jest bledne poniewaz jak sam napisales nikt nie lubi oceniany byc powierzchownie, bledne kolo zaczyna sie wlasnie tu, gdy probujemy dzielic swiat na czarne i biale - szpan vs prostolinijnosc/szczerosc, milosc vs seks dla zabawy, przyjazn vs znajomosci, uroda zew vs charakter -
Nie wiem...czy to mozliwe w relacjach online. One z natury sá powierzchowne. Nie mamy możliwości do weryfikowania drugiej osoby...wiec czy istnieje jakiś powód by traktować já poważnie...oczywiście sami chcemy by nas brać na serio...ale to nie tutaj :D
Aby dodać post, musisz się zalogować.