Będzie zabawa, będzie się działo?
Bawicie się we wróżenie? Jeśli tak, to jaka jest Wasza ulubiona wróżba?
Ogólnie dorośli też się mogą w to bawić, czy jednak siara i to dobre tylko dla dzieci/nastolatków?
Bawicie się we wróżenie? Jeśli tak, to jaka jest Wasza ulubiona wróżba?
Ogólnie dorośli też się mogą w to bawić, czy jednak siara i to dobre tylko dla dzieci/nastolatków?