Andzejkowe balety? - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Andzejkowe balety?

Będzie zabawa, będzie się działo?

Bawicie się we wróżenie? Jeśli tak, to jaka jest Wasza ulubiona wróżba?

Ogólnie dorośli też się mogą w to bawić, czy jednak siara i to dobre tylko dla dzieci/nastolatków?
Tak.
[/quote]wiek nie gra roli
DarekLowcaSzparek:
Będzie zabawa, będzie się działo?
tak :))
DarekLowcaSzparek:
jaka jest Wasza ulubiona wróżba?
lanie wosku, bo można w nim paluchy moczyć
DarekLowcaSzparek:
dorośli też się mogą w to bawić, czy jednak siara i to dobre tylko dla dzieci/nastolatków?
wiek nie gra roli
właśnie zaraz się będę wybierał na balety
Ta.. moje balety z Metrologią.. http://zto.ita.pwr.wroc.pl/studenci/Ta_lab_all/TA_LAB_3.pdf
Działo się....działo....
Aby dodać post, musisz się zalogować.