Kto z Was przerabia zdjęcia w tym programie?
photoshop .
nie proś o przerobienie tyko o obróbkę :P dobra rada
Możesz napisać do mnie na pw w tej sprawie.
okok, ale Cie zaprosze najpierw, boo wykorzystalam limit wysylania wiadomosci do nowych osob
Ja przerabiam bo mam straszny niewyjściowy ryj ,na ulice wychodzę w kartonie na głowie.
To rak samo jak dziewczyny musza retuszować niedoskonałości makijażem,tak ja sobie radzę photoshopem i kartonem na głowie :D
To rak samo jak dziewczyny musza retuszować niedoskonałości makijażem,tak ja sobie radzę photoshopem i kartonem na głowie :D
spoczko, o co sie rozchodzi, jezeli nigdy nie retuszowalam swojego zdjecia i nie zamierzam?
ej, przecież pierwsze twoje zdjęcie to fotomontaż, więc chyba jednak masz do czynienia z photoshopem :DD
retuszowac a dodac tlo, to DLA MNIE dwie rozne kwestie, dla Ciebie nie? :D
gdyby nie photoshop to wiekszosc profili ogladajac bym czul sie jak w lodowce same pasztety kobieta to pomaga jezeli chca sie dowartościowac
nie wnikam co robisz, a czego nie robisz z pozostałymi zdjęciami, zwróciłam tylko uwagę na to jedno... bo dziwnie wygląda ;)
mi sie podoba, wiec dodalam :)
a co dokladnie chcesz tam zrobic? napisz coś więcej:)
Aby dodać post, musisz się zalogować.