konto usunięte
Pierwszy post
24 października 2014
Uważacie to za pozytywną, czy negatywną cechę?
Pytam, bo z doświadczenia widzę, że większość za nim nie przepada :(
24 października 2014
pozytywna przeznaczona dla mniej inteligentnych osob
pozdrawiam
24 października 2014
tzn. do mniej inteligentnych*
24 października 2014
Nie przepadam za kalafiorem.
24 października 2014
pozytywna o ile ktoś nie popada w przesadę.
24 października 2014
A co mówi definicja? - "szyderstwo, spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, wyraz pogardy"- raczej nie ma tu nic pozytywnego :)
24 października 2014
Pozytywna cecha tylko trzeba mieć wyczucie, a wielu osobom tego wyczucia brakuje.
24 października 2014
Pozytywna jak osoba potrafi go używać.