chłopacy - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

chłopacy

Nie mówię że tylko
faceci o tym myślą ale
Pelno tutaj takich
którzy nie znają a
chcą sie umówić na
sex lub wysyłają nagie
zdj. Jak chcą sexu to
niech sie zaloguja na
sex fotke
nie mów, że serio bierzesz to do siebie? XDDDDDD
poprostu wkur.wiaja mnie takie wiadomosci
Kochana94:
poprostu wkur.wiaja mnie takie wiadomosci

czyli trzeba z tobą chodzić żeby cie wyruchać ? K@$wa Ale desperacja
O to samo możemy zapytać was... :) Pozdrawiam :)
"chłopacy" haha
Kici kici ....
Patrzę "chłopacy", weszłem, poczytałżem i żem się pośmiał. Taki to ze mnie chłopac
Liczą się cycki.
nie mów, że ktoś Ci proponował haha ^^
są jeszcze tylko nie chcą się przyznać żeby nie ostawać od innych jak poszukasz to się znajdzie
...Znajdzie?... Nie znajdzie :)
Anaxis, mów o sobie.
Co do tematu Kochana94, to jasne, że są tacy chłopcy. Pamiętaj, żę Ci "dresiarze" kochają najmocniej, Ci przystojni potrafią się bawić. Ale to się też tyczy w drugą stronę, bo zdażały się dziewczyny co myślały tylko o jednym : )
nie ma, umarli (:
dno i wodorosty , desperackie zachowania świadczą tylko o tym że ktoś jest niedojrzały emocjonalnie , po co komuś taki ktoś ...
A ja bym zjadł batona :)
;)
nie ma dojrzałych chłopców. ja np jestem mężczyzną < 3
Kto to "chłopacy" ?
jak ja nie lubie takiego uogólniania, że wszyscy to, wszyscy tamto... ludzie idą na łatwiznę i wszystko uogólniają .. bo lepiej z góry załóżyć że wszyscy tutaj od razu chcą tylko seksu... niż kogoś poznać i wtedy oceniać. tragiczne :/
1 2 3
Aby dodać post, musisz się zalogować.