FILM~ - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

FILM~

Jakie polecacie filmy?
A jaki gatunek?
Dramat, komedia, romanse. ;-)
zimowa opowiesc
opowieść Narnii Wszystkie części są Dobre
Bez litości 2 ;)
HOBBIT 2 CZESCI
Zabili go i uciekł :)
a jak komedia to http://www.youtube.com/watch?v=RW63t8S81O8
22 Jump street , 7 dusz , Ted , Zohan , Tylko Ciebie Chce , Miłosny kąsek :)
21 Jump Street ;)
adwokat diabła, se7en, wyspa tajemnic
Dobra groza nie jest zła! Horrory!
Nienawidzę horrorów!
pulp fiction
Dramat/Komedia: Prestiż, Siedem dusz, Donnie Darko, Nietykalni, Życie jest piękne, Truman Show, Requiem dla snu, Chłopiec w pasiastej piżamie, Cast Away.
Sekspedycja ;)
3m nad niebem, plus druga część. Keith. Czarny łabędź. Radio.
Romanse to polecam Pamiętnik, z dramatów Ostatni dom po lewej a z komedii Millerowie, Babcia Gandzja i zgon na pogrzebie (nowsza wersja) jak obejrzysz mozesz dać znać czy sie podobalo ;)
Dam, dla każdej osoby ;-)
Dziękuję wszystkim i dziękuję dla tych, którzy jeszcze coś polecą ;*
1 2
Aby dodać post, musisz się zalogować.