Ktos chetny?
bezsenna, spokojna nocna pogawędka??
Post został usunięty przez moderatora.
Wszystko pięknie gdyby człowiek rano do pracy nie musiał wstać :P
to do burdelu:D
ciekawe teksty walicie...
cała ta fotka.pl to jeden wielki burdel :D
hej hej, a o czym chciałabyś polemizować? :)
Abaldon buahahaha widzę iz inteligencja w Tobie się odezwała :D
mi sie nie chce, ale może ktoś napisać na :PRIV:
hehe
Abaldon
Niestety, o Tobie nie mogę to samo napisać. :D
wiesz moze nie wszystkim jedno tylko w glowie jest...
Chcesz pogadać to pisz :)
na bezsenność polecam książkę , najlepiej kryminał
Abaddon, odpuść człowieku, koleżanka zapytała o rozmowę a Ty tu wyjeżdzasz o ruchaniu, i możesz mnie obrażać jak Ci ulży ale być bardziej kreatywny ;) ...
Jak masz ochotę porozmawiać o wpływie zórz polarnych na kopulacje pingwina królewskiego to czemu nie.
Abaddon, odpuść człowieku, koleżanka zapytała o rozmowę a Ty tu wyjeżdzasz o ruchaniu
:brawo:
Za brak wyczucia ironii.
możesz mnie obrażać jak Ci ulży ale być bardziej kreatywny ;) ...
:crylol:
Wytknięcie błędu jest uważane za obrazę.
:zonk:
Chcesz o powiedzieć co u ciebie bądź ewentualnie się wygadać jesienny depresyjny syndrom zapraszam jak najbardziej :)
Ja zawsze chetny. Cierpiac na chronologiczna bezsennosc uwielam gadac ew gaworzyc
:P
Aby dodać post, musisz się zalogować.