Taaaak bardzo brakuję go wielu ludziom, nie sądzicie?
Życie byłoby tak bardzo łatwiejsze i pozbawione problemów ;-D
Życie byłoby tak bardzo łatwiejsze i pozbawione problemów ;-D
Wywalą cię z roboty, auto się rozwali, dostaniesz wpieprz, a Ty powiesz "e git, jakoś będzie, kasę ukradnę, auto wyklepie się, a gęba przestanie w końcu boleć" xD