Dystans do ludzi i świata. - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Dystans do ludzi i świata.

Taaaak bardzo brakuję go wielu ludziom, nie sądzicie?
Życie byłoby tak bardzo łatwiejsze i pozbawione problemów ;-D
Zgadzam sie w 100% ;)
co racja to racja ;-)
Ale bez takich ludzi było by smutno :( . Heh pozdrawiam :)
tak
Zależy co masz na myśli pisząc dystans xD
Bo dla niektórych to po prostu zachowywanie się jak debil, darcie mordy i wkurzanie innych :P
Często bycie "wyluzowanym" równa się z byciem złamasem.
ale to nie reguła :D
dystans to podstawa tego powalonego zycia :)
Przede wszystkim chodzi o to, że człowiek powinien do niektórych spraw podchodzić z przymrużeniem oka,
nie wszystkiego przyjmować na serio i bardziej mieć 'wy****ne' jak to mówią ;-)
wysoce rozwinięta, bogata w słownictwo polskie - dyskusja...
iela... słowem w stępu powinnaś wyciągnąć z encyklopedii definicje: dystans, świat, ludzie...
nie kazdy ma taki charakter by móc sie zawsze dystansować do tego co sie dzieje wkoło. czasami to wlasnie przechodzi ludzkie pojęcie. i zaden dystans nie pomoże....
Nie można brać wszystkiego w życiu dosłownie, potrzebny jest ten właśnie "dystans" by żyło się znośniej czego wam i sobie życzę...
Hah jasne :P
Wywalą cię z roboty, auto się rozwali, dostaniesz wpieprz, a Ty powiesz "e git, jakoś będzie, kasę ukradnę, auto wyklepie się, a gęba przestanie w końcu boleć" xD
Pełen luz, blues i git malina
po prostu w ludziach jest za dużo zazdrości i nienawiści, dlatego tak jest. I trzeba trzymać dystans do niektórych ludzi
DobraNadzieja:
Wywalą cię z roboty, auto się rozwali, dostaniesz wpieprz, a Ty powiesz "e git, jakoś będzie, kasę ukradnę, auto wyklepie się, a gęba przestanie w końcu boleć" xD

Życie od razu piękniejsze! ;d
tyle ile ludzi tyle charakterów
Według mnie najlepszy człowiek to taki, który ma w sobie mega dużo empatii.
Btw. dystans jest czymś dobrym u człowieka, fakt, ludziom go brakuje, ale nie każdy będzie rozumował mądrze i rozsądnie, z pewnością życie byłoby łatwiejsze, gdyby większości populacji byłoby w posiadaniu tej "cechy", ale gdyby wszyscy byli tacy sami, świat byłby nudny . Pozdrawiam
A co zaglądasz w encyklopedię zanim odpowiesz na jakieś pytanie ? Musisz dokładnie dobrać słowa ?
dystans trzeba mieć i owszem, ale nie można przesadzać z tym "luzem" bo można dostać łatkę człeka niepoważnego, a wtedy wiele się traci w kontaktach z ludźmi, którzy mają jakieś zasady

jakkolwiek będąc w sieci, dystans to podstawa, zwłaszcza na tym serwisie :>
Gorzej jak ktos ma za duzy dystans..
Post został usunięty przez moderatora.
1 2
Aby dodać post, musisz się zalogować.