pisać - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

pisać

kto popisze?
hehehehe
>http://www.fotka.pl/czat/
zajrzyj tam :)
No każdy coś pisze :)
nikt.
rtgfdosgsdpogvapdsf'fdgmva'd'adfb'fabm,fab,fab,af może być?:)
Stoya:
>http://www.fotka.pl/czat/ zajrzyj tam :)
Albo tam: http://www.fotka.pl/forum/hydepark/

xoxo.
chyba nikt :(
ok :O
Kefas04:
rtgfdosgsdpogvapdsf'fdgmva'd'adfb'fabm,fab,fab,af może być?:)
Nie. Post bez sensu i nie na temat.
Kefas04:
rtgfdosgsdpogvapdsf'fdgmva'd'adfb'fabm,fab,fab,af może być?:)


Widze tam ukryte "fab fab"
heh;)
pisać-umieszczać tekst na jakimś materiale,przekazywać jakieś informacje za pomocą pisma,tworzyć
grzegorz, dziękujemy za wyjaśnienie
Ja moge, why not.
Witam co tam uwas
Aby dodać post, musisz się zalogować.