Miłość czy przyjaźń? :) - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Miłość czy przyjaźń? :)

Jeden wybór z uzasadnieniem ;)
łojezu, ale to głupie... można zadbać o dwie rzeczy jednocześnie
Nie zawsze, bo znam różne przypadki - dlatego pytam ;)
Jak się zakochasz trudno mówić o przyjaźni. Uważam, że jeśli masz chłopaka i jest między Wami miłość (niektórzy są ze soba, żeby po prostu być), to Twój chłopak powinien być przede wszystkim przyjacielem, chłopakiem, na którego możesz zawsze liczyć, plus to, że Cię kocha. I tyle. tak jak wyżej napisała, stoya, że się da to i o to zadbać, jak ktoś chce. Chociaż, mówisz, że są różne przypadki, faktycznie, więc raczej najlepiej mieć prawdziwą miłość, zawsze przecież będzie Cię wspierać, ale fajnie też mieć przyjaciółkę/przyjaciela i pogadać o pierdołach. :)
Aby dodać post, musisz się zalogować.