Powszechnie znane wszystkim. W dzisiejszych czasach łatwiej odejść, niż naprawiać. Jak sobie z tym radzicie ??
Rozstanie.
jeśli ktoś nie przywiązuje się zbytnio do ludzi, to faktycznie łatwiej jest mu odejść
Ja niestety się przywiązuje do ludzi. To nawet jak coś już jest, ale z dziewczyną nie jestem a potem wychodzi, że to tylko zabawa to trochę boli. Mi pomaga ćwiczenie. Trochę biegania i już ból psychiczny znika. Jedynie jest to chwilowe. Czas leczy rany. Potrzeba czasu aby zapomnieć.
Aby dodać post, musisz się zalogować.