Rozstanie. - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Rozstanie.

Powszechnie znane wszystkim. W dzisiejszych czasach łatwiej odejść, niż naprawiać. Jak sobie z tym radzicie ??
jeśli ktoś nie przywiązuje się zbytnio do ludzi, to faktycznie łatwiej jest mu odejść
Ja niestety się przywiązuje do ludzi. To nawet jak coś już jest, ale z dziewczyną nie jestem a potem wychodzi, że to tylko zabawa to trochę boli. Mi pomaga ćwiczenie. Trochę biegania i już ból psychiczny znika. Jedynie jest to chwilowe. Czas leczy rany. Potrzeba czasu aby zapomnieć.
Aby dodać post, musisz się zalogować.