muzyka?:D jakies ciekawe filmiki?:D
co proponujecie?
Audiomachine :) https://www.youtube.com/watch?v=f93_EKfAtXE
Example - well be caming back
Ja lubię takich muzyków jak Armin van Buuren dj Tiesto D.Guetta Savage lubię poprostu szybką muzykę
key&peele na yt
Do szybkiej jazdy - Rammstein, Judas Priest lub inne byle ostre
Do łóżka - Bery White lub Sinatra lub Ed Sheeran najlepiej remix
Przed imprezą - Dobre "lekkie techno"
Na co dzień - mix powyższych plus uzo HIP HOPu/RAPu
Do łóżka - Bery White lub Sinatra lub Ed Sheeran najlepiej remix
Przed imprezą - Dobre "lekkie techno"
Na co dzień - mix powyższych plus uzo HIP HOPu/RAPu
Quebonafide- Hype
https://www.youtube.com/watch?v=oIWV3WKpC2U
https://www.youtube.com/watch?v=oIWV3WKpC2U
ja proponuje szarlotke z late.
Aby dodać post, musisz się zalogować.