kawalki - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

kawalki

czego obecnie sluchacie?
terry reid "seed of memory"
Jessie Ware, Say you love me...
Bezczel - będą.
Dzioło - zamyślone głowy
Kacper - Kiedy Zasypia Dzień
Metallica - The Day That Never Comes
Shaun Bate & Sam Walkertone - Lightswitch (Addicted Craze vs.Basslovers United Remix)
http://youtu.be/sTyb_OTuF8c?t=12s
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TrBYfwcojwE ! <3
Cleo i Enej- Brać :D
Rise against - awake too long
Arctic monkeys- are you mine
Charlie Winston - Hello Alone
https://www.youtube.com/watch?v=OUU0f3FWGhs
Amorphis - Smoke :)
Akurat lubie mówić z tobą ;)
IN THIS MOMENT - Whore
Szataanica:
IN THIS MOMENT - Whore


o kurde, propsy!!
Akurat - Lubię mówić z Tobą

https://www.youtube.com/watch?v=Qv1rXTrukzE

nie moj klimat ale uwielbiam ten kawałek ;)
Aby dodać post, musisz się zalogować.