PANOWIE! - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

PANOWIE!

O Nawet nie wiedziałem że dziewczyny pamietają:)Dziekuje:D
dzieki ! super życzenia. jestem kompletnie zaskoczony ;-)
:)
Dziękuje :*
Przywróciłaś moją wiarę w Kobiety a nie "Królowe Lodu", które uważają to święto za śmieszne.
To dziwne święto-od lat obchodzę 10.III
1 2
Aby dodać post, musisz się zalogować.