chętnie popisze - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

chętnie popisze

siema
Czeeeeść
witam
co tam
Nic
nudy
super
moze byc chociaz mam slonce na dwoze a nie deszcz
U mnie od tygodnia deszczowo, nie ma jak biegać :|
ja tam naszczescie moge biegac
gg9192190
zbajeruj sobie jakąś dziewczyne z foci, będziesz miał z kim pisać xd
cos w tym jest jakas madrosc
no siemanko. Jak tam u was chłopaki?.Sobota dzisiaj na melanżu cz jakoś inaczej? ;>
dożo pracy przedrzemana jeszcze tylko 12 piwa
Czemu dziewczyny sądzą że jak sobota to facet musi pić?...niektórzy pili wczoraj ;D
a niektorzy nie pija wcale ;)
Widzę ciekawa strasznie konwersacja... :)
Jaka by nie byla ale jest
Jak się niema co się lubi to się lubi co się ma :D
Aby dodać post, musisz się zalogować.