konto usunięte
Pierwszy post
21 September 2014
Może to nieco refleksyjne ale w późnej godzinie nocnej naszło mnie że brakuje mi niektórych rzeczy z ubiegłych lat. Niektórych piosenek zdarzeń lub nawet modnych ówcześnie śmiesznych powiedzeń. a czego wam brakuje z tych przemienionych lat ?
pozdrawiam :)
21 September 2014
Mi..... Hmmm wahy dokładnie pieniądzy na nią... Inaczej może z tamtych lat brakuje mi cen paliw pamietacie jak bymy po 3.00PLN tamte ceny wróćcie
21 September 2014
Po nicku myslalem, ze nawijka o dragon ballu bedzie :D Chyba wiekszosci moze brakowac znowu bycia mlodym, w koncu wtedy wszystko uchodzilo nam na sucho no i mozna bylo zawsze zrobic cos grubszego i nie poniesc odpowiedzialnosci D:
21 September 2014
Mam 16 lat więc nie mogę powiedzieć za moich czasów, ale czegoś mi tam brakuje. Najwięcej to zabawy z kuzynami :d No i starych bajek hehe ;D
21 September 2014
DatAss co do DragonBall to owszem brakuje mi czasem tego że przychodziło sie ze szkoły i o 15:00 zamierał ruch na ulicy bo wszyscy oglądali, ale obecnie nadrabiam to oglądając na necie. Co do bajek i anime było ich w tamtych czasach wiele i to na poziomie lepszym niż obecne :)