Moderator - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Moderator

ZdrowyBysiorek29:
Mam pytanie jak usuwa sie ocene na profilu

Tu jest opisany sposób usuwania 1 lub 2 -> http://www.fotka.pl/kontakt#help_203 :)
Witam .Może znajdzie się tu jakaś dobra dusza , która mi podpowie , gdzie mam się bezpośrednio zwracać w sprawia różnych problemów z innymi uzytkownikami fotki? Wolałabym rozwiązywać jakieś problemy nie z automatami np tego typu , ze to spam , czy też zgłaszanie naruszenia.Dlaczego ja muszę blokować swoje komentarze i inne dostępności na mój profil innym życzliwym mi osobom ? Czy tylko dlatego , że znajdzie sie jakieś grono osób z kiepskim poczuciem humoru , osób które zachowuja się obrażliwie i wklejaja różne niemiłe treści dlatego by sie zabawić?Chciałabym z kimś o tym porozmawiać , kto mógłby cos w tej sprwie zrobić.Pozdrawiam
mad58:
Może znajdzie się tu jakaś dobra dusza , która mi podpowie , gdzie mam się bezpośrednio zwracać w sprawia różnych problemów z innymi uzytkownikami fotki?

Jak masz problem z użytkownikami, to napisz do FP pomogą http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele :)
mad58:
Dlaczego ja muszę blokować swoje komentarze i inne dostępności na mój profil innym życzliwym mi osobom ? Czy tylko dlatego , że znajdzie sie jakieś grono osób z kiepskim poczuciem humoru , osób które zachowuja się obrażliwie i wklejaja różne niemiłe treści dlatego by sie zabawić?

Nic nie blokuj, zgłaszaj takie profile poprzez zgłoś naruszenie na profilu danego użytkownika, jak coś poważnego typu obrażanie, to tak jak wyżej pisz do FP.
Zobacz jeszcze na tematy na forum http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/ i ten temat http://www.fotka.pl/forum/hydepark/15526613,O_co_chodzi___Wiadom :)
1 2 3 4
Aby dodać post, musisz się zalogować.