Ostatnio jak przeglądam zdjęcia dodawane przez użytkowników nie wiem dlaczego, ale wywołują więcej emocji... gdy widzę dzieczyny czy kobiety jak dodają pół nagie zdjęcia to nogi się uginają... po co to wszystko;/ nadrabianie średniej czy pomysł na zwiększenie średniej? Później jeden czy drugi coś skomentuje to wyzywają się od zboczeńców...
Skąd pomysł na te zdjęcia
Kwestia zwrócenia uwagi i przyciągnięcia wzroku, a wszystko to by dostać komentarz czy lepszą ocenę, dokładnie.
Mi się podobają cycki ,powinny się bardziej rozbierać :D
A wyzywanie od zboków ? trudno hejty musza być olewać ich :D Chcemy więcej takich zdjęć HOT :))
A wyzywanie od zboków ? trudno hejty musza być olewać ich :D Chcemy więcej takich zdjęć HOT :))
hm zdjęcia w bikini jeszcze każdy zrozumie, bo ja też takie mam, no ale gdy ktoś robi sobie przed lustrem pół nago to lekka przesada -.-
Jak panna nie ma co pokazac, to pokazuje cycki. Ja rozumiem, delikatne zdjęcia, na których coś nie coś jest odkryte, ale w sposób taki, że człowiekowi uginają się nogi, ale z wrażenia.. ;)
KubeekkBB kobiety to też ludzie. Może to jest tak, My dając klate zbyt wiele nie ukazujemy, bo tylko albo tors, albo kaloryfer - też można już nas wyzwać od zboków, bo prowokujemy Panie. A co do kobiet - co to za zboczenie skoro latem na plażach widzisz tego dziesiątki. Nie rozumiem, jak na takich stronach czy innych czatach za takie zdjęcia wyzywamy, wyzywają kobiety od różnych, fakt faktem facetowi sie coś robi - ale tego w lecie widzi się naprawdę dużo i jest to normalne. Więc dla mnie to nic nowego, ani zboczonego.
chcą sie pokazać ze swojej najlepszej strony
chcą sie pokazać ze swojej najlepszej strony
jakie to są?
Noo cóż. Są ludzie i parapety..
mi jak by laska zaproponowała sex to wcale bym się nie obraził i nie wzywał ją od zboczonych :) bo takie są laski najlepsze ;)
nadrabianie średniej czy pomysł na zwiększenie średnie
I to i to,zresztą tego typu tematy poruszane były wcześniej na forum,warto poszukać i poczytać .A co do tego typu fotek-to chyba każda szanująca się kobieta,może chwilę pomyśleć zanim wrzuci takie fotki,nie trzeba pokazywać siebie w skąpym stroju żeby podbudować średnią i wystawiać siebie i swoją osobę na przykre komentarze.
jak ktoś dobrze napisał, zdjęcie w bikini, czemu nie ;) większość osób ma takie z wakacji, ale wywalanie specjalnie cycków czy pokazywanie bielizny to lekka przesada. Może nie mają nic innego do zaoferowania? Trochę brak szacunku do siebie.
Sniff - idealnie to ująłeś ; )
Może nie mają nic innego do zaoferowania
Zgodzę się z koleżanką
z tego co wiem, to koleżanki po prostu chcą się podobać, a ponieważ mężczyzny są wzrokowcami, to proszę się dziwić, jeśli są na tyle odważne żeby pokazać swoje atuty, to tylko się cieszyć panowie;)
Hmm, no mogą nie mieć nic więcej do zaoferowania poza hot zdjęciami, lecz są 2 str medalu.
Nie każdy facet zwraca uwagę na zdjęcia ułożonych dziewczyn ;) cóż... życie.
Nie każdy facet zwraca uwagę na zdjęcia ułożonych dziewczyn ;) cóż... życie.
Nie które kobiety i dziewczyn są zdolne do wszystkiego byle by przyciągnąć uwagę facetów. Potem sie dziwią czemu maja taką a nie inną opinie. Jak dla mnie kocha się sercem a nie ciałem no ale każdy ma swoja teorie :) pozdrawiam!
W moim przypadku chcialam pokazac ze w dzisisejszych czasach tylko na szczuple kobiety zwraca sie uwage a te ktore maja troszke kraglosci sa od razu wyzywane... Nie wiem dla mnie to jest cos wiecej niz zdjecia golej laski ja przez to odwzylam sie pokazac obcym osobom ze nie jestem typowym chudzioszkiem a i tak zyje i chce byc traktowana jak normalny czlowiek
Chcą podnieść sobie samoocenę ;)
facet najpierw patrzy potem kocha..... kobiety które się pokazują w bieliźnie, chyba robią to w wiadomym celu, są kobiety i........kobiety
Aby dodać post, musisz się zalogować.