Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Ciekawostki z całego świata

Ciekawostki z całego świata

MovieStar Planet

MovieStar Planet jest wesołym i bezpiecznym miejscem w sieci, w którym dzieci mogą się bawić ucząc jednocześnie języka angielskiego. MovieStarPlanet stawia dzieciom wyzwanie bycia kreatywnym podczas nauki języka, żeby mogły rozwijać umiejętność pisania w języku angielskim w zabawny i nowatorski sposób.

MovieStar Planet jest siecią społeczną gdzie dzieci i młodzież mogą pracować razem ze swoimi przyjaciółmi żeby stworzyć niewielkie animowane kreskówki. Tekst w kreskówkach jest pisany w języku angielskim i w ten sposób dzieci mogą ćwiczyć swoją umiejętność pisania w tym języku. MovieStar Planet jest połączeniem Facebook oraz YouTube z dodatkiem wymagań naukowych.

Na MovieStar Planet każde dziecko stwarza wirtualną gwiazdę filmową której używa w kreskówkach razem z gwiazdami stworzonymi przez ich przyjaciół. Dzieci mogą dzielić się swoimi kreskówkami z innymi oraz oglądać filmy swoich przyjaciół.

Opierając się na popularności kreskówek, wirtualna gwiazda filmowa będzie nagradzana wirtualną sławą oraz pieniędzmi, które oferują nowe możliwości w następnych filmach. MovieStar Planet zapewnia stały rozwój wirtualnej gwiazdy filmowej oraz istotny element zabawy i konkurowania do której zachęca dzieci.

MovieStar
Planet było początkowo rozwijane z finansowym wsparciem Duńskiego Ministerstwa Technologii Naukowej i Innowacji oraz we współpracy z Duńskim Uniwersytetem Edukacyjnym i wieloma mianowanymi nauczycielami ze szkół podstawowych.

moviestar


źródło: http://www.moviestarplanet.pl/