pytanie czemu wyskakuje mi błąd ze jestem zalogownay w tym samym pokoju 2 razy a wiem ze i tak nie jestem co jest nie tak ???? - Kamerki - video czat na żywo ! | Fotka.com

Kamerki - video czat na żywo !

pytanie czemu wyskakuje mi błąd ze jestem zalogownay w tym samym pokoju 2 razy a wiem ze i tak nie jestem co jest nie tak ????

ahoj
sprawdz cache przeglądarki zaktualizuj flasha :)
resetnij przegladarke, oproznij ciastka i kamerke danej osoby mozesz miec otwarta tylko w jednym okienku.
czasami pomaga zwykle przelogowanie sie
Mi wystarczy zresetować kompa i śmiga ;)
oczyscic przegladarke z danych formularza,cache np i uruchomic ponownie
Aby dodać post, musisz się zalogować.