Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Gry - fani gier.

Gry - fani gier.

Święto Sportu w Farmeramie!

Na miejsca, gotowi, start!
Święto Sportu w FARMERAMIESportowe wydarzenie roku w FARMERAMIE czeka już w blokach startowych!
Od 27.07. do 12.08. zwierzaki ze wszystkich zagród i wybiegów zbierają się na niecierpliwie oczekiwanym Święcie Sportu. Będą ze sobą rywalizować w rozmaitych, emocjonujących dyscyplinach sportu, zawsze przestrzegając przy tym zasad fair play! Motto imprezy brzmi "Liczy się sam udział". Wszystkim należy się dobra zabawa!

Starożytność spotyka się z nowoczesnością
Już stare sowy obchodziły przed setkami lat Święto Sportu, jako święte zawody. Święto Sportu FARMERAMY nie jest oczywiście święte ani też nie ogranicza się do sów. Aby jednak uczcić długą historię Święta Sportu, zwierzęta na farmie wymyśliły coś wyjątkowego: porównanie między dawnymi a obecnymi czasami.

Dwa zamiast jednego
Święto Sportu w dwóch rozmaitych czasach i otoczeniach oznacza dla wszystkich farmerów oczywiście podwójną przyjemność z gry i podwójne możliwości sportowych nagród. Coś niesamowitego! Nie pozwól, aby dodatkowa szansa na sianogrosze i PD przeszła Ci koło nosa.

Zwierzęce konkurencje
Rewelacyjny bieg kur z jajkami i wspinaczka kozłów na zbiornik z wodą należą bez wątpienia do największych atrakcji Święta Sportu FARMERAMY. Dalsze zwariowane konkurencje sportowe poznasz w szeregu nowych misji - na ich zakończenie na zwycięzców czekają wartościowe wyróżnienia i nagrody!
Wszystko przygotowane na sportowe wydarzenie roku w FARMERAMIE! Weź w nim teraz udział i zagraj z nami!


PRZEJDŹ DO GRY

| Fotka.com