MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Hat-trick Chicharito dla Meksyku!

Javier Hernandez zdobył trzy bramki dla Meksyku w wygranym 5:0 meczu z Salwadorem. Było to pierwsze spotkanie reprezentacji "El Tri" w tegorocznym Złotym Pucharze CONCACAF.

Chicharito po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się w 60. minucie, kiedy Meksykanie prowadzili już 2:0. Napastnik Manchesteru United skierował piłkę do bramki efektownym uderzeniem głową.

Osiem minut później Hernandez po raz drugi pokonał salwadorskiego bramkarza. Precyzyjny strzał z woleja sprawił, że golkiper rywali był bez szans.

Chicharito hat-tricka skompletował już w doliczonym czasie gry. Meksykanin najpierw został sfaulowany w polu karnym przez Marvina Gonzaleza, a następnie z zimną krwią wykorzystał jedenastkę.

Złoty Puchar CONCACAF potrwa do 25 czerwca. Mistrzowskiego tytułu bronią Meksykanie.