Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
GrupaO grzeForum (10)Gracze (6511)Podpisy (34)

Święto Niepodległości w DarkOrbit (11-18.11)

Witajcie gracze!

11 listopada 1918 roku, Polska po 123 latach odzyskała niepodległość.
Od tego wydarzenia minęły 94 lata i co roku tego o to dnia Polacy czczą pamięć tych, którzy walczyli za naszą ojczyznę.Niewiele narodów może poszczycić się tym, że pomimo tylu lat ludzie nie tracą wiary i nadziei na odzyskanie wolności. Pomimo prób germanizacji, masowych mordów, przetrwała nasza kultura i język.
Polacy to silny naród, który w ciężkich dla nich chwilach potrafi się zjednoczyć i walczyć!

DarkOrbit nie został obojętny temu wielkiemu wydarzeniu. Specjalnie na tą okoliczność w dniach 11.11-18.11 listopada w grze powstał specjalny event, do którego serdecznie zapraszamy.

Aby godnie uczcić to wydarzenie, zapominamy o kalendarzu i przedłużamy Święto Kosmosu o ponad tydzień. Od 11. do 18.11.2012 r. na wszystkich polskich serwerach zaroi się od wydarzeń. Oczekują Was: infiltracja, wrota inwazyjne, kosmiczna piłka i cała masa innych atrakcji.

Nie jesteście w nastroju do zawodów? Żaden problem! Wszyscy niezależni odkrywcy napotkają w kosmosie specjalne skrzynki-niespodzianki w polskich barwach narodowych. Przez cały okres trwania akcji podstawowe naprawy nic nie kosztują, zaś drony nie ponoszą żadnych szkód!