GrupaO grzeForum (10)Gracze (6231)Podpisy (34)

Solar Clash - letnia rywalizacja w Dark Orbit!

Uwaga, uwaga Kosmiczni Piloci!

Silne burze słoneczne wstrząsają naszą galaktyką! Ogłaszamy tegoroczną letnią rywalizację Solar Clash. Przez całe 2 tygodnie ? od 27.07. do 12.08. ? jedna akcja specjalna będzie goniła u nas następną!

Zmierzcie się z innymi w rozmaitych misjach w formie dyscyplin. A najlepsze jest to, że każda akcja specjalna będzie miała miejsce podczas 3 różnych dni. A zatem trenujcie intensywnie i poprawcie swoje wyniki w rundzie wstępnej, aby pobić rekord w wielkim finale akcji!

Aby rywalizacja ta była jeszcze bardziej ekscytująca, przygotowaliśmy także nową minę spowalniającą. Mina ta będzie dostępna w sklepie przed pierwszym wyścigiem na czas i przez cały czas trwania rywalizacji Solar Clash. Uprzykrzaj życie swoim przeciwnikom i wyłóż całą trasę tymi nowymi minami - w ten sposób pokrzyżujesz ich plany, pobijesz ich najlepszy czas i będziesz zawsze jeden krok przed nimi.

Wielka uroczystość otwarcia i zakończenia
Podobnie jak każdy wielki spektakl, również i Solar Clash zostanie zainicjowany pompatyczną uroczystością otwarcia - i wszyscy wezmą w niej udział! Wyposażenie dla spektakularnego pokazu sztucznych ogni jest dostępne dla wszystkich kosmicznych pilotów w sklepie. Gwarantujemy naprawdę dobrą zabawę!

Fantastyczny początek dwutygodniowego maratonu akcji specjalnych, dzięki któremu przemierzycie pół galaktyki i będziecie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w rozmaitych dyscyplinach. Podczas wielkiej uroczystości zakończenia zwycięzcy zostaną udekorowani oraz otrzymają tytuły i nagrody.

Dodatkowe misje specjalne w pasjonujących dyscyplinach
Dzięki wyścigowi po orbicie przemierzycie całą galaktykę ? będziecie musieli oblecieć wyznaczone punkty na rozmaitych mapach. Uważacie, że to zbyt proste? Tylko Wam się tak wydaje! Tutaj liczy się czas: tylko najszybsi kosmiczni piloci zdobędą tytuł mistrza i miejsca na szczycie rankingu i zapewnią sobie tym samym wypasione nagrody i odznaczenia

Czas będzie mierzony również podczas strzelania do celu: należy przy tym pokonać możliwie jak najwięcej wrogów w wyznaczonym okresie czasu. Nie może też oczywiście zabraknąć maratonu zbieraczy, podczas którego Waszym zadaniem jest zebranie możliwie jak największej ilości rud metali w wyznaczonym czasie. Najlepsi w określonych dyscyplinach zdobędą osiągnięcia, tytuły i super nagrody.

To lato będzie gorące, kosmiczni piloci, przygotujcie się więc na moc wrażeń!
GRAJ
!