Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
GrupaO grzeForum (10)Gracze (6511)Podpisy (34)

Odkryto nowe wrota międzygalaktyczne Kappa!

Kosmiczni Piloci!

Orbita ma zawsze dla Was nowe niespodzianki w zanadrzu: niedawno odkryte zostały nowe wrota międzygalaktyczne Kappa! Ale uważajcie: po drugiej stronie czeka Was walka jakiej nigdy dotąd nie doświadczyliście. To nic dla ludzi o słabych nerwach!

Jednakże jak wiadomo trudne zadania opłacają się: jeśli udowodnicie na co Was stać we wrotach Kappa, możecie spodziewać się sporej nagrody, która sprawi, że ??niebezpieczeństwa we wrotach Kappa odejdą szybko w zapomnienie.

Oprócz nagrody będziecie mieli 75% szansy na jeden z 3 super bonusów, a mianowicie 25% na:
? nowy design Hercules dla dronów! Jeżeli wyposażycie swoje drony w ten design, generatory osłon na tych dronach otrzymają 15% więcej energii osłony. Wskazówka: jeśli wszystkie drony są wyposażone w design Hercules, dostaniecie nawet dodatkowy bonus za zestaw w wysokości 20% HP!
? nowy Multi-Booster! Da on Wam przez 5 godzin gry 5% bonus do szkód, które wyrządzicie, do Waszych PD i osłon. Wskazówka: te bonusy będą doliczone dodatkowo do Waszych innych boosterów.
? jedno z rzadkich dział laserowych LF-4.

A najlepsze jest to, że ten, kto da sobie radę we wrotach Kappa, będzie mógł wybrać spośród imion pilotów tytuł "All Star", a to z pewnością zapewni Wam należyty szacunek!

Na co więc czekacie? Teraz możecie spróbować szczęścia w materializatorze i znaleźć tam części do wrót Kappa. Kolejna przygoda wzywa!

Aha, jeszcze jedno: teraz obcy we wrotach Epsilon dadzą Wam dwa razy więcej punktów doświadczenia niż przedtem. Tak więc nie czekajcie tylko ruszajcie na polowanie na obcych we wrotach Epsilon!

Nie czekajcie, piloci, szanse na wypasione nagrody, super przedmioty i nie lada boostery są teraz lepsze niż kiedykolwiek!