GrupaO grzeForum (10)Gracze (6231)Podpisy (34)

Nowe boostery schładzania!

Drodzy Kosmiczni Piloci!

Szybsze schładzanie dla umiejętności Waszego statku!

Z dwoma zupełnie nowymi boosterami schładzania nasi inżynierowie pokazali ponownie, co potrafią: podczas gdy inni muszą czekać na schłodzenie umiejętności ich statku, aby mogli kontynuować swoją strategię walki, te nowe boostery skracają teraz Wasz czas oczekiwania na ponowne użycie umiejętności o 50%!
Czas oczekiwania na schłodzenie krótszy o 20%: Kupcie abonament na booster schładzania CD-B01 bezpośrednio w sklepie!
30% redukcji czasu schładzania! Nieodzowny ekstras w pewnych momentach dzięki specjalnemu boosterowi CD-BO2. Nie czekaj tylko skorzystaj czym prędzej z okazji!
Czas oczekiwania na schłodzenie krótszy o 50%: Korzystajcie ze specjalnych akcji, podczas których dostępny jest ten specjalny booster, aby łączyć oba boostery schładzania. To skróci czas schładzania nawet o 50%!
Boostery schładzania skracają czas schładzania umiejętności statku i umiejętności profi-designów.

Te nowe boostery schładzania są aktywne przez 10 godzin czasu gry od momentu zakupu. Nie musicie więc grać przez 10 godzin na raz, aby wykorzystać w pełni swój booster. Wasze sesje gry zostaną po prostu zsumowane.

Wskazówka: jeżeli zakupicie abonament na booster schładzania CD-B01 w sklepie, będziecie mogli nadal korzystać z niego automatycznie. Oczywiście możecie przerwać abonament w dowolnym momencie za pomocą jednego kliknięcia.

Zapewnijcie sobie teraz to arcydzieło technologii, a nie będziecie musieli już nigdy więcej czekać!

goldi
super :)
23 January 2013
więcej komentarzy (-4)