GrupaO grzeForum (10)Gracze (6233)Podpisy (34)
Ela
Witajcie gracze!

11 listopada 1918 roku, Polska po 123 latach odzyskała niepodległość.
Od tego wydarzenia minęły 94 lata i co roku tego o to dnia Polacy czczą pamięć tych, którzy walczyli za naszą ojczyznę. Niewiele narodów może poszczycić się tym, że pomimo tylu lat ludzie nie tracą wiary i nadziei na odzyskanie wolności. Pomimo prób germanizacji, masowych mordów, przetrwała nasza kultura i język.
Polacy to silny naród, który w ciężkich dla nich chwilach potrafi się zjednoczyć i walczyć!

DarkOrbit nie został obojętny temu wielkiemu wydarzeniu. Specjalnie na tą okoliczność w dniach 11.11-18.11 listopada w grze powstał specjalny event, do którego serdecznie zapraszamy.

Aby godnie uczcić to wydarzenie, zapominamy o kalendarzu i przedłużamy Święto Kosmosu o ponad tydzień. Od 11. do 18.11.2012 r. na wszystkich polskich serwerach zaroi się od wydarzeń. Oczekują Was: infiltracja, wrota inwazyjne, kosmiczna piłka i cała masa innych atrakcji.

Nie jesteście w nastroju do zawodów? Żaden problem! Wszyscy niezależni odkrywcy napotkają w kosmosie specjalne skrzynki-niespodzianki w polskich barwach narodowych. Przez cały okres trwania akcji podstawowe naprawy nic nie kosztują, zaś drony nie ponoszą żadnych szkód!


Ela

Dyniowe Święto 2012
Przerażająca zabawa w DarkOrbit


Po orbicie wałęsają się mroczne kreatury, piloci słyszą dziwne odgłosy i szepty, a przyrządy pokładowe powariowały. Teraz nawet najodważniejszym poszukiwaczom przygód zmroziło krew w żyłach.

Od 27.10. do 04.11.2012 w DarkOrbit panować będzie strach i przerażenie! Mroczne NPC, ekskluzywne misje i pełne grozy akcje specjalne nauczą Was, co to strach.

A oto, co Was czeka:

  • 4 ekskluzywne misje z okazji Halloween;
  • Specjalne dyniowe skrzynie z niespodziewaną zawartością;
  • Curcubitor, który będzie siał na mapach strach i przerażenie. Zniszczcie go i odbierzcie nagrodę!
  • Bossowie obcych duchów - jeszcze większy strach oznacza więcej nagród!
  • Nowa formacja dronów - idealne pomoc w walce z obcymi;
  • Wrota inwazyjne z Kucurbium.A więc, zapnijcie pasy i przepędźcie czym prędzej te złe duchy.
Ale pamiętajcie: w kosmosie nikt nie usłyszy Waszego biadolenia!

Ela
Drodzy Kosmiczni Piloci!

Dzisiaj 11.09.2012, od godziny 18:00 do 22:00 (czasu serwera) na mapach pojawi się Event: Scoremageddon natomiast pojutrze (12.09.2012) zapraszamy do współzawodnictwa od godziny 18:00 do 22:00 w Evencie: Infiltracja.

Życzyny dobrej zabawy!

Ela

Uwaga, uwaga Kosmiczni Piloci!

Silne burze słoneczne wstrząsają naszą galaktyką! Ogłaszamy tegoroczną letnią rywalizację Solar Clash. Przez całe 2 tygodnie ? od 27.07. do 12.08. ? jedna akcja specjalna będzie goniła u nas następną!

Zmierzcie się z innymi w rozmaitych misjach w formie dyscyplin. A najlepsze jest to, że każda akcja specjalna będzie miała miejsce podczas 3 różnych dni. A zatem trenujcie intensywnie i poprawcie swoje wyniki w rundzie wstępnej, aby pobić rekord w wielkim finale akcji!

Aby rywalizacja ta była jeszcze bardziej ekscytująca, przygotowaliśmy także nową minę spowalniającą. Mina ta będzie dostępna w sklepie przed pierwszym wyścigiem na czas i przez cały czas trwania rywalizacji Solar Clash. Uprzykrzaj życie swoim przeciwnikom i wyłóż całą trasę tymi nowymi minami - w ten sposób pokrzyżujesz ich plany, pobijesz ich najlepszy czas i będziesz zawsze jeden krok przed nimi.

Wielka uroczystość otwarcia i zakończenia
Podobnie jak każdy wielki spektakl, również i Solar Clash zostanie zainicjowany pompatyczną uroczystością otwarcia - i wszyscy wezmą w niej udział! Wyposażenie dla spektakularnego pokazu sztucznych ogni jest dostępne dla wszystkich kosmicznych pilotów w sklepie. Gwarantujemy naprawdę dobrą zabawę!

Fantastyczny początek dwutygodniowego maratonu akcji specjalnych, dzięki któremu przemierzycie pół galaktyki i będziecie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w rozmaitych dyscyplinach. Podczas wielkiej uroczystości zakończenia zwycięzcy zostaną udekorowani oraz otrzymają tytuły i nagrody.

Dodatkowe misje specjalne w pasjonujących dyscyplinach
Dzięki wyścigowi po orbicie przemierzycie całą galaktykę ? będziecie musieli oblecieć wyznaczone punkty na rozmaitych mapach. Uważacie, że to zbyt proste? Tylko Wam się tak wydaje! Tutaj liczy się czas: tylko najszybsi kosmiczni piloci zdobędą tytuł mistrza i miejsca na szczycie rankingu i zapewnią sobie tym samym wypasione nagrody i odznaczenia

Czas będzie mierzony również podczas strzelania do celu: należy przy tym pokonać możliwie jak najwięcej wrogów w wyznaczonym okresie czasu. Nie może też oczywiście zabraknąć maratonu zbieraczy, podczas którego Waszym zadaniem jest zebranie możliwie jak największej ilości rud metali w wyznaczonym czasie. Najlepsi w określonych dyscyplinach zdobędą osiągnięcia, tytuły i super nagrody.

To lato będzie gorące, kosmiczni piloci, przygotujcie się więc na moc wrażeń!
GRAJ
!

Ela
Kosmiczni Piloci!

Orbita ma zawsze dla Was nowe niespodzianki w zanadrzu: niedawno odkryte zostały nowe wrota międzygalaktyczne Kappa! Ale uważajcie: po drugiej stronie czeka Was walka jakiej nigdy dotąd nie doświadczyliście. To nic dla ludzi o słabych nerwach!

Jednakże jak wiadomo trudne zadania opłacają się: jeśli udowodnicie na co Was stać we wrotach Kappa, możecie spodziewać się sporej nagrody, która sprawi, że ??niebezpieczeństwa we wrotach Kappa odejdą szybko w zapomnienie.

Oprócz nagrody będziecie mieli 75% szansy na jeden z 3 super bonusów, a mianowicie 25% na:
? nowy design Hercules dla dronów! Jeżeli wyposażycie swoje drony w ten design, generatory osłon na tych dronach otrzymają 15% więcej energii osłony. Wskazówka: jeśli wszystkie drony są wyposażone w design Hercules, dostaniecie nawet dodatkowy bonus za zestaw w wysokości 20% HP!
? nowy Multi-Booster! Da on Wam przez 5 godzin gry 5% bonus do szkód, które wyrządzicie, do Waszych PD i osłon. Wskazówka: te bonusy będą doliczone dodatkowo do Waszych innych boosterów.
? jedno z rzadkich dział laserowych LF-4.

A najlepsze jest to, że ten, kto da sobie radę we wrotach Kappa, będzie mógł wybrać spośród imion pilotów tytuł "All Star", a to z pewnością zapewni Wam należyty szacunek!

Na co więc czekacie? Teraz możecie spróbować szczęścia w materializatorze i znaleźć tam części do wrót Kappa. Kolejna przygoda wzywa!

Aha, jeszcze jedno: teraz obcy we wrotach Epsilon dadzą Wam dwa razy więcej punktów doświadczenia niż przedtem. Tak więc nie czekajcie tylko ruszajcie na polowanie na obcych we wrotach Epsilon!

Nie czekajcie, piloci, szanse na wypasione nagrody, super przedmioty i nie lada boostery są teraz lepsze niż kiedykolwiek!
Ela

Puchar Uniwersum 2012: rozpoczyna się piłkarska akcja na orbicie!Piloci z 16 systemów gwiezdnych zlecieli się, aby wziąć udział w Pucharze Uniwersum 2012 w DarkOrbit. Od 08.06.2012 do 01.07.2012 możecie cieszyć się na prawie cały miesiąc pod znakiem sportu, akcji i rywalizacji!


Co czeka Was i Wasz statek kosmiczny podczas Pucharu Uniwersum 2012:

Kosmiczny futbol, czyli kosmiczna piłka inaczej! Nowy design i niespodzianki, takie jak podwójne nagrody z PvP!
Bot Referee: nie dajcie się arbitrowi, który grasuje po orbicie. Dajcie mu czerwoną kartkę za pomocą salwy amunicji piłkarskiej! 3 designy dla Goliatha: pokażcie swoje zamiłowanie do piłki nożnej z 3 nowymi designami - każdy z nich oferuje inny bonus!

Spuśćcie lanie swoim przeciwnikom z pomocą lepszej amunicji piłkarskiej i z nowiuśkimi piłkarskimi rakietami!
A to oczywiście nie wszystko! Mamy w zanadrzu jeszcze parę niespodzianek, więc miejcie oczy szeroko otwarte!


Cieszcie się na rywalizację na maksa! Która firma wygra Puchar Uniwersum? Na zwycięską firmę i oczywiście na wszystkich pilotów z osobna, czekają wspaniałe nagrody.

Ela

Drodzy Kosmiczni Piloci!

Szybsze schładzanie dla umiejętności Waszego statku!

Z dwoma zupełnie nowymi boosterami schładzania nasi inżynierowie pokazali ponownie, co potrafią: podczas gdy inni muszą czekać na schłodzenie umiejętności ich statku, aby mogli kontynuować swoją strategię walki, te nowe boostery skracają teraz Wasz czas oczekiwania na ponowne użycie umiejętności o 50%!
Czas oczekiwania na schłodzenie krótszy o 20%: Kupcie abonament na booster schładzania CD-B01 bezpośrednio w sklepie!
30% redukcji czasu schładzania! Nieodzowny ekstras w pewnych momentach dzięki specjalnemu boosterowi CD-BO2. Nie czekaj tylko skorzystaj czym prędzej z okazji!
Czas oczekiwania na schłodzenie krótszy o 50%: Korzystajcie ze specjalnych akcji, podczas których dostępny jest ten specjalny booster, aby łączyć oba boostery schładzania. To skróci czas schładzania nawet o 50%!
Boostery schładzania skracają czas schładzania umiejętności statku i umiejętności profi-designów.

Te nowe boostery schładzania są aktywne przez 10 godzin czasu gry od momentu zakupu. Nie musicie więc grać przez 10 godzin na raz, aby wykorzystać w pełni swój booster. Wasze sesje gry zostaną po prostu zsumowane.

Wskazówka: jeżeli zakupicie abonament na booster schładzania CD-B01 w sklepie, będziecie mogli nadal korzystać z niego automatycznie. Oczywiście możecie przerwać abonament w dowolnym momencie za pomocą jednego kliknięcia.

Zapewnijcie sobie teraz to arcydzieło technologii, a nie będziecie musieli już nigdy więcej czekać!

goldi
super :)
23 January 2013
więcej komentarzy ( -2)

Grupa

Założona 23 June 2008 przez mark .
Kategoria: Gry

Aktywność grupy