Komentarze (50)
MrLemon
11 października 2010
BARKI PokutE:)) Pozdro
dzimbo
22 lipca 2010
na 2-3 centymetry przyrostu trzeba przezucic duzo zlomu a w 3 miesiace to dobry wynik pozdro
Обліковий запис видалено
5 czerwca 2010
2-3 cm uroslo a wy sie tak fazujecie ;'O
Обліковий запис видалено
5 czerwca 2010
Każdy może zrobić kilka cm bardzo. Tylko czego wody, tłuszczu czy samego mięśnia. Może wielu mnie tu potępi ale wolę zrobić jakość wolniej niż ilość szybko ;)
Michas1704
5 czerwca 2010
lol zal typa. Gdzie w ogole anapolon lub deca? ; ddd nie pisz glupot o.O Taka zamiana akurat jak najbardziej mozliwa jezeli sie nie ucieka przed jedzeniem jak wiekszosc tutaj w klanie
Обліковий запис видалено
5 czerwca 2010
mi z 32 na 38 poszlo w 6miechow na sucho ale tu nie wiem czy to mozliwe moze i tak ale na anapolonie czy dece to dosc bardziej wiarygodne :P ale w polowie ci wierze
Обліковий запис видалено
4 czerwca 2010
mi to tam lata xd taa.. za jedna porcje wyciagu z jajek to wy sie do konca zycia nie wyplacicie hah xd
Обліковий запис видалено
3 czerwca 2010
Moczek zemstą ćwiczy hehe będzie chciał nas wszystkich dojebać.
Обліковий запис видалено
3 czerwca 2010
ja by nie patrzeć wasza krytyka go motywuje :) , winien wam podziękowania :D :D
Обліковий запис видалено
28 maja 2010
Maczonabol - Wyciag z jajek maczomena , po zazyciu bedziecie wygladac jak on a nawet i lepiej ;DDDhahah
Обліковий запис видалено
28 maja 2010
i tym razem zdjecie bez flesha zeby od okularow sie nie odbilo;p
Обліковий запис видалено
28 maja 2010
troszke postarzal sie i dorobil sie okularow;)
Обліковий запис видалено
28 maja 2010
hahhaahhahahahhahhhahahahahahahhahahhahahahhahahahhahahaha
Обліковий запис видалено
28 maja 2010
podziekujmy genetyce:D dupanabol haha;p wciagal sproszkowane bialko z jajek strusi i tak mu poszlo;p
Обліковий запис видалено
28 maja 2010
co ten dupanabol dojelitowy robi z naszym moczomenem :D
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
ta to wlasnie genetyka sprawia jacy jestesmy:D
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
plus genetyka
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
wszystko jest możliwe zwłaszcza gdy zna się swój organizm i cw pod niego
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
przemiana jak najbardziej normalna;) mysle ze na dobrych suplach by jeszcze bardziej poszlo;]
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
mozliwe jak najbardziej...moja zmiana byla wieksza;p
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
to ze ziomkowi idzie lepiej niz wam to odrazu nie mozliwe i musial cos brac...
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
gościu to nie jest możliwe.!!!
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
ze strzykawki :D
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
że niby jakie strzały>? xD
Обліковий запис видалено
27 maja 2010
strzały :) ( strzelec zawodowy )
Обліковий запис видалено
26 maja 2010
byl kox , są okularki ! :D pozdrowionka ;))
Обліковий запис видалено
24 maja 2010
No no no roznica jest! ;)
Обліковий запис видалено
22 maja 2010
nie za szybko. nic nie bralem. tylko ostatnio kreta. ze 3-4 cm poszlo
Обліковий запис видалено
21 maja 2010
ty nie no jak dlamnie szybkjo to poszlo:D az za szybko!
Обліковий запис видалено
19 maja 2010
Łapa poszła
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
dokładnie ;)
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
dla chcacego nic trudnego;]
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
no dobra może i racja w sumie nie ma rzeczy niemożliwych
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
i ręce też nie różnią się 20 cm. tylko 3-4 jak mówiłem. i kąt jest inny. inaczej widać
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
bo glowa nie wydaje sie taka duza bo sa wieksze miesnie...zmienil fruzyre i ma zdjecie w okularach...co w tym dziwnego?
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
wcale się nie zmieniłem na twarzy. włosy ścięte i okulary założone ;) a tak ostro nie jechałem. co w tym dziwnego? poszło w górę i tyle. i nie przez rok :) tylko 3 miesiące. jak nie wierzycie to wasza sprawa
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
no właśnie o twarz chodzi najbardziej
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
Chodzi im też o wygląd Twojej twarzy, że się zmieniłeś przez ten krótki okres ;)
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
jak miał dobrą pasze i ostro dawał to kto wie ...
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
darek u mnie z 28 na 36 poszlo w 4 miechy...wiec co to jest 4cm;p? ja mu wierze bo da sie bardziej urosnac...to zaden problem;]
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
no rzesz k#$%!wa panowie. chyba lepiej wiem co się ze mną dzieje. jak już tłumaczyłem tego telefonu nie miałem w lutym 2009. i zresztą na telefonie mam datę wykonania fotki a jest z 15 lutego 2010. ciężko wam zaakceptować, że ktoś urósł o 3-4 cm w łapie przez 3 miesiące? ej no.. bez przesady
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
tak jasne w 3 miesiące taki postęp... kogo ty chcesz oszukac??? chyba samego siebie
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
Jak dla mnie to nie jest różnica 3 miechow ...
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
qrwa no tak sorry yoda ty wyraz swoja opinie bo widać ze zaawansowany zawodnik jesteś hahahahaha
CofnijSie
17 maja 2010
no znalezli sie specjalisci podemna hah :):):):):):)
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
4ch w 3 mc:) ?? rany boskie tez bym chciał tak rosnąć ale widac włosy zmalały i szybciej się starzejesz bo te zdj jak na 3mc różnicy są gówno podobne więc nie kłam:)
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
ja tu szczerze mowiąc duzej róznicy nie widze;p
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
nic nie brałem. po prostu wtedy miałem przerwę w treningach. sporo nie ćwiczyłem. później się coś wydarzyło i wziąłem się za siebie :)teraz tylko biorę kretę od niecałego miesiąca może :) nie musicie mi wierzyć ale ja lepiej wiem jak ze mną było ;) też ujęcie jest inne. ręka urosła max. o jakieś 4 cm
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
w lutym w 2008 nie mogl miec tego tel poniewaz one jeszczenie byly wtedy tak ogolonodostapne i popularne w 2009 rowniez
Обліковий запис видалено
17 maja 2010
Nie wiarygodne co moje oczy uwierzyły xd Brałeś coś ziomek? ;d