kulturystyka - Nasze postępy | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

Nasze postępy

Zdjęcie 89 z 101 · 4 May 2010 · 19 komentarzy

Komentarze (19)

28 May 2010
Widać postęp ;)
17 May 2010
No nie powiem zajebiscie ;)
10 May 2010
ladnie;]
4 May 2010
Sporo przytyrał...
4 May 2010
elegancko
4 May 2010
no to ładnie temu pytałem bo często na zdjęciach nie widać wszystkiego :)
4 May 2010
67kg 36cm bic -> 77kg 40cm bic
4 May 2010
to ile tam efekt końcowy wyszedł??
4 May 2010
po prawej jest 10 kg wiecej %) i 4cm wiecej na kablu ; d
4 May 2010
No no bardzo ladne efekty :) powodzenia :) masuj dalej :)
4 May 2010
nie no spoko wiadomo ze się zmienia:)no wiem sam wpadłem na pomysł tego albumu:d niedługo może się pojawi album z suplementami
4 May 2010
dobrze wiem ze po pewnym czasie organizm przyzwyczaja sie do wysiłku fizycznego i przestaje rosnąć , wtedy albo pomoże zmienność ćwiczeń albo koksy , nie musisz mnie uświadamiać :) ... foto jest w albumie postępy , a tu jest świetnie utrzymana sylwetka
4 May 2010
Moralez nie wazne co bierzesz samo nie ursonie ! :D Co do zdjecia widac lapa poszla gora klatki tez niezle ! Generlanie elegancko
4 May 2010
wedlug mnie cialo jest wrzezbione caly czas tak samo tylko tyle ze po prawo jest wieksze :D
4 May 2010
qrcze mój organizm takich łańcuchów polimerowych nie przyswaja
4 May 2010
Sporo też od strzykawek zależy. Pozdro.
4 May 2010
a co ty myślisz ze mięsień to jest dętka która się pompuje do woli często rok pracy nie przynosi ogromnych efektów to nie jest tak jak na początku ze się rośnie jak balon po tym okrasie ciężej się buduje masę.sporo od genetyki zależy
4 May 2010
jesli tu jest rok pracy to się obijałeś ?? ja tu nie widzę dużej różnicy , albo jest mało widoczna na zdjęciu, może byś opisał wagowo i wymiary :))
4 May 2010
12.01.09-28.12.09 prawie rok pracy