kulturystyka - Nasze postępy | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

Nasze postępy

Zdjęcie 89 z 101 · 4 мая 2010 · 19 komentarzy

Komentarze (19)

28 мая 2010
Widać postęp ;)
17 мая 2010
No nie powiem zajebiscie ;)
10 мая 2010
ladnie;]
4 мая 2010
Sporo przytyrał...
4 мая 2010
elegancko
4 мая 2010
no to ładnie temu pytałem bo często na zdjęciach nie widać wszystkiego :)
4 мая 2010
67kg 36cm bic -> 77kg 40cm bic
4 мая 2010
to ile tam efekt końcowy wyszedł??
4 мая 2010
po prawej jest 10 kg wiecej %) i 4cm wiecej na kablu ; d
4 мая 2010
No no bardzo ladne efekty :) powodzenia :) masuj dalej :)
4 мая 2010
nie no spoko wiadomo ze się zmienia:)no wiem sam wpadłem na pomysł tego albumu:d niedługo może się pojawi album z suplementami
4 мая 2010
dobrze wiem ze po pewnym czasie organizm przyzwyczaja sie do wysiłku fizycznego i przestaje rosnąć , wtedy albo pomoże zmienność ćwiczeń albo koksy , nie musisz mnie uświadamiać :) ... foto jest w albumie postępy , a tu jest świetnie utrzymana sylwetka
4 мая 2010
Moralez nie wazne co bierzesz samo nie ursonie ! :D Co do zdjecia widac lapa poszla gora klatki tez niezle ! Generlanie elegancko
4 мая 2010
wedlug mnie cialo jest wrzezbione caly czas tak samo tylko tyle ze po prawo jest wieksze :D
4 мая 2010
qrcze mój organizm takich łańcuchów polimerowych nie przyswaja
4 мая 2010
Sporo też od strzykawek zależy. Pozdro.
4 мая 2010
a co ty myślisz ze mięsień to jest dętka która się pompuje do woli często rok pracy nie przynosi ogromnych efektów to nie jest tak jak na początku ze się rośnie jak balon po tym okrasie ciężej się buduje masę.sporo od genetyki zależy
4 мая 2010
jesli tu jest rok pracy to się obijałeś ?? ja tu nie widzę dużej różnicy , albo jest mało widoczna na zdjęciu, może byś opisał wagowo i wymiary :))
4 мая 2010
12.01.09-28.12.09 prawie rok pracy