Komentarze (16)
Cuenta eliminada
27 Abril 2011
Jak można widzieć żyłke jak bokiem stoi i widać bardziej triceps popracuj nad tricepsem
lukaszl16
9 Enero 2011
a gdzie zylka na bicku heeh
Cuenta eliminada
8 Junio 2010
Świetna łapa, mi to jeszcze pewnie z 6 miesięcy brakuje, jak nie więcej. ;)
Cuenta eliminada
13 Mayo 2010
widać że chłop ćwiczy i to nie byle jak;) dalszych postępów
Cuenta eliminada
1 Mayo 2010
no i tak powinie wyglądać prawdziwy facet
Cuenta eliminada
1 Mayo 2010
Z tego co widzę,to wszystko spoko,oprócz kapturów ;D
Cuenta eliminada
1 Mayo 2010
dobrze podjechany
Cuenta eliminada
1 Mayo 2010
no kurde ładna raczka . szacunek
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
łapa jest.... wielka...
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
hehe wiem wiem świrowałem tylko:D:D hehe imponująco to wygląda ale musiałem tak napisać ciekaw byłem reakcji ci powiem ze jak w 12 miesięcy zrobiłeś 14 cm w łapie to rośniesz jak zły:)
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
to bylo rok temu i wyobraz sobie ze tu na lapie rzezby mam 44 cm
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
oj strasznie chudziutko łapka dopiero 30 cm oj widzę dopiero początki:):P
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
wiem nurzki mam chudde ale to bylo zdjecie robione w zeszlym roku teraz troche sie poprawilo
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
nogi poćwicz i zdecydowanie dół klatki ...
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
mam 183 wzr i 90 kg wagi a rany powstaly od bujek ulicznych
Cuenta eliminada
30 Abril 2010
Niezle jaki wzorst ? :D Widze rany na twarzy czyzby agresja treningowa :D ?