Komentarze (3)
Account deleted
15 August 2010
nie bo nic z ramion nie zostanie.. masuj dalej do 130 bo widze ze wysoki jestes
Ero161991
28 April 2010
masa jest, czas ją porzeźbić :D
Account deleted
27 April 2010
widac ze masywnie ale troche zdjecie uciente ;)