Frank Zane- wzór perfekcyjnej budowy ciała ;)
Komentarze (10)
michaelo114
11 Octombrie 2011
rostek a co myslisz ze sie wczoraj urodzilem i nie wiem co wiem co oni brali zeby tak wygladac mowie jak jest a ty nie musisz podzielac moich pogladow
RockinFire
10 Octombrie 2011
Best ever...
Cont șters
10 Octombrie 2011
Ten człowiek nigdy się nie przyznał do brania sterydów, jedynie przyznał, że brał mnóstwo odżywek. I jestem w stanie w to uwierzyć bo trenował wyjątkowo ciężko w porównaniu z innymi zawodnikami.
Cont șters
10 Octombrie 2011
Potężny j#!%$niec
Cont șters
10 Octombrie 2011
widzieliscie kiedys arnolda diete? powiedzcie jak mozna na niej urosnac bo ja nie mam pojecia
Cont șters
10 Octombrie 2011
Nawet odżywek nie jedli. Tylko majonez i frytki :D
Cont șters
10 Octombrie 2011
a co myslisz ze oni kiedys to tylko odzywki i dieta ? ^^ smieszny jestes
michaelo114
10 Octombrie 2011
to sa kulturysci o idealnych proporcjach :) a nie co teraz przerosnieci ludzie napakowani srodkami farmakologicznymi
Cont șters
10 Octombrie 2011
ahhh :zakochany::zakochany::zakochany:
Cont șters
10 Octombrie 2011
Na prawdę perfekcyjna sylwetka wielki szacunek dla tego człowieka :)