.
Komentarze (13)
Account deleted
11 February 2011
pocwicz jeszcze:)
Account deleted
6 February 2011
talia nie plecy :D2 zdjecia dalej sa moje plecy :)
Account deleted
5 February 2011
troszke plecy waskie...
Account deleted
3 February 2011
no koszulke juz masz fajna teraz do niej dobierz troche masy :d heh nie no ładnie barki widać :)
Account deleted
3 February 2011
nikt nie mówił,ze będzie łatwo..;]
Account deleted
3 February 2011
:napalony: łapki fajne gdyby były jeszzce wieksze to mmm... :zakochany:
Account deleted
2 February 2011
Masuje, ale to nie jest takie proste...
Account deleted
2 February 2011
najpierw do michy, a później można rzeźbić nigdy odwrotnie:PP
Account deleted
2 February 2011
heh najwieksze to są dłonie xDD
Account deleted
2 February 2011
dobra rzeźba jest :d teraz do michy i masa ! :))
Account deleted
2 February 2011
ŁADNE
Account deleted
2 February 2011
yyy........
Deoler
2 February 2011
Hmm.......