kulturystyka - fotki klanowiczów cz.12 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.12

Zdjęcie 33 z 100 · 22 Ianuarie 2011 · 13 komentarzy

Komentarze (13)

hehe wiadomo w lecie ciężej ale też się nabiera :D dużo jest i uzupełniać płyny :D
Duzo mięcha na klacie jest gicik :diablica:
tyle ze ja masy nabieram bardzo szybko teraz tylko dieta wleci wiec bedzie jeszcze lepiej ;]
23 Ianuarie 2011
Coś około 95 kg. może teraz trochę mniej ...dziwnie Kolego zima to dobry czas na nabieranie masy ...w lecie Ci będzie ciężko nabrać masy,nawet bym powiedział że to może graniczyć z cudem.
a ile obecnie wazysz ?? :D mnie narazie interesuje wyrzezbienie sie lekko i masowanie na lato :D
23 Ianuarie 2011
Interesuje mnie 100 kg. na rzeźbie :kv3:
23 Ianuarie 2011
Dzięki :) jasne jak najbardziej :tak:
elegancko :) ale zapewne masz jeszcze zamiar zwiększać obwody ? :)
23 Ianuarie 2011
Hehe :skok:
tak patrze i patrze ale przyczepic sie bardzo do czego nie mam :mrgreen::mrgreen::mrgreen: JEST DOBRZE :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
git w c!%#$j.