Komentarze (14)
Akun dihapus
27 Enero 2011
Gdyby ćwiczył na szerokim uchwycie brakowałoby mu środka klatki :) szeroki uchwyt jest dobry raczej na boczną część najlepiej jest ćwiczyć z uchwytem minimalnie szerszym niż rozpiętość barków lub właśnie chwyt wosko-szeroko,rozciągać klatkę możemy przecież rozpiętkami :)
Mariusz33942
23 Enero 2011
Elegancko ;)
Wszystko git
Wszystko git
Akun dihapus
16 Enero 2011
moim zdaniem najlepiej klatę na szorokim uchwycie robic :)
Akun dihapus
16 Enero 2011
No klata ładnie rozciągnięta, cwiczysz na szerokim uchwycie ?
Akun dihapus
16 Enero 2011
co wy chcecie łapy tez ok
Akun dihapus
16 Enero 2011
mam nadzieje ze nie będziesz tylko klaty trenował : )
Akun dihapus
13 Enero 2011
nie no klata juk u młodego boga! :)
Będę napierdalał żeby taką osiągnąć :)
jak możesz to napisz tu jakie odżywki a jak nie to na pw będę wdzięczny :)
Będę napierdalał żeby taką osiągnąć :)
jak możesz to napisz tu jakie odżywki a jak nie to na pw będę wdzięczny :)
Akun dihapus
13 Enero 2011
jak dla mnie bomba!
Akun dihapus
13 Enero 2011
ma cyce jak donice...
Akun dihapus
12 Enero 2011
kilka lat treningów i konkretne odżywki :) tutaj akurat po cyklu nox pampa
Akun dihapus
12 Enero 2011
ładnie
Akun dihapus
12 Enero 2011
długo pracowałeś nad klatą? i na "czysto" czy jakieś "pomoce" ;DD
Deoler
12 Enero 2011
Klata na plus reszta nie koniecznie ...
Avenge
12 Enero 2011
zajebistą masz klate...