Plecki po 5 miesiącach ;P ... (jak mozna nie krytykowac tylko napisac cos co pomoże :D
Komentarze (10)
Účet je odstraněn
18 ledna 2011
młody jest jeszcze duzo przed nim powodzenia
Účet je odstraněn
15 ledna 2011
:O git
Účet je odstraněn
6 ledna 2011
Źryj ile wlezie a będzie dobrze, a może nawet bardzo dobrze
Účet je odstraněn
6 ledna 2011
ExKamill moze i nie koks ale przynajmniej nie wyglada jak pedal
co do zdjecia to mysle ze jeszcze ze dwa lata i sie w drzwiach miescil nie bedziesz :P
co do zdjecia to mysle ze jeszcze ze dwa lata i sie w drzwiach miescil nie bedziesz :P
CofnijSie
5 ledna 2011
dajesz czadu ;]
Účet je odstraněn
5 ledna 2011
Od zera do PAKERA stan twarzą w twarz i pokaz co masz ...
Účet je odstraněn
5 ledna 2011
To co do poprawy powiedzial ekspert ponizej mnie ,trzymaj sie tego ,a wyjdziesz na ludzi... i nie bedziesz musiał śmigać 'z kolczykiem w brwi' haha
Účet je odstraněn
5 ledna 2011
a co do foty to jest dobrze jak na ten wiek nie mozna narzekac , biceps nawet nawet barki ujdą plecy widać ze tam nawet motyki troche są, koptury rób i przykladaj sie do treningow oraz do jedzenia a bedzie git. ;]
Účet je odstraněn
5 ledna 2011
ExKamill ty za to jesteś taki koks że hoooj ! gosciu ma 16 lat nie jest zle jak dalej dobrze bedzie szedl to beda z niego ludzie a ty ExKamill nie wypowiadaj sie bo jestes pedal z kolczykiem w brwi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Účet je odstraněn
5 ledna 2011
ale koks