Komentarze (7)
Cont șters
9 Decembrie 2011
jest spoko rzeźba !
Cont șters
13 Octombrie 2011
Bo ci gówno dupą poleci:lol:
Cont șters
24 Ianuarie 2011
odezwał się ten co ma lepszy xD
lEddy
28 Decembrie 2010
kolego niżej ja nie widzę tu ładnego brzucha :D
Cont șters
26 Decembrie 2010
masa masa i jeszcze raz masa ;D to że masz ładny brzuch to po co ci to na zimę, ja tam wole mieć brzuch na zimę i redukcje na lato zrobić
Cont șters
26 Decembrie 2010
Ee chudo coś ;/ pracuj nad masą,.. :D
Daamiaan27
25 Decembrie 2010
Wyluzuj ;dddd Bo Pękniesz.. ;ddd