Komentarze (37)
Account deleted
17 September 2011
Mniam Mniam ze tak powiem super ! :)
Account deleted
15 August 2011
brawo brawo !!!!!
Account deleted
27 June 2011
na zdjęciach niepozorna - brawo !
Account deleted
14 May 2011
no. :) swietnie. :)
Account deleted
14 May 2011
dobrze mówię Madziu?:DDD
Account deleted
14 May 2011
może źle to ująłem może nie przepisy a zasady których nie można złamać:PP jak choćby oderwanie nóg od ziemi czy pośladków od ławeczki
Account deleted
14 May 2011
dziewczyna ma racje:PP, technika tu ma duże znaczenie:PP a przepisy są jak zawsze i trzeba się do nich przystosować, jeśli nie to masz spalone podejście
Account deleted
14 May 2011
napisales ze w niewazne jaki sposob. To jest calkiem nie prawda. Sa rygorystyczne reguły, któe jak zlamiesz wypadasz z zawodow nawet jak pocieszniesz najwiecej
Account deleted
14 May 2011
Nie wiem ale wydaje mi się, że rozliczają Cię za ciężar,
a nie za sylwetkę czy technikę :P
a nie za sylwetkę czy technikę :P
Account deleted
14 May 2011
nie do końca jest prawda co mowisz
Account deleted
14 May 2011
Ta dyscyplina nie wymaga dobrej
sylwetki lecz maksymalnej siły ;)
...tutaj się liczy ile wyciśniesz i nie ważne w jaki sposób.
sylwetki lecz maksymalnej siły ;)
...tutaj się liczy ile wyciśniesz i nie ważne w jaki sposób.
Account deleted
14 May 2011
klatka bardzo dobrze rozbudowana i nogi tez spoko;]
Account deleted
14 May 2011
ale koks
Account deleted
14 May 2011
noo w kulturystyce ocenia sie ciało.. :D więc jak najbardziej wypowiedzi na temat twojego ciała są na miejscu :P
Account deleted
14 May 2011
Wy tu komentujecie ciało i atuty kobiet, czy jest to grupa dla kulturystów i powinno się na ten temat wypowiadać.>?
(chodź nie powiem ze to nie mile) :D
(chodź nie powiem ze to nie mile) :D
Account deleted
14 May 2011
no klata ładna ;)
Account deleted
13 May 2011
:)
Account deleted
13 May 2011
bardzo latwo poszlo .....
Account deleted
13 May 2011
a na tym nagraniu ile wyciskasz ? z tego co widze to masz tam specjalną koszulke jeśli się myle to sory bo co ja wiem o zabijaniu no i lekko mostek. Ale jak na dziewczyne to w dupie mam ze niby ta koszulka i mostek bo wynik dobry ;)
Account deleted
13 May 2011
Myślę, że należą się tutaj słowa
uznania za sport któremu się poświęcasz ;)
uznania za sport któremu się poświęcasz ;)
Account deleted
13 May 2011
No klata piękna :D
Account deleted
13 May 2011
masa>? mam przez to rozumiec ze jestem gruba.? :(
Account deleted
13 May 2011
Wielki szacun dziewczyno ! ;)
Account deleted
13 May 2011
O masa :D No fajnie by było z taka dziewczyną xd
Account deleted
13 May 2011
Chciałbym mieć taka dziewczyne ^^ miałbym z kim ćwiczyć :D:D
Account deleted
13 May 2011
i nie ma lipy ;) gratuluje ;)
Account deleted
13 May 2011
ohoh, taak to Ci nie bedzie potrzebna. :)
Account deleted
13 May 2011
no w sumie racja:D, jakieś porady jak taką nabyć? :PP
Account deleted
13 May 2011
klata już jest wystarczajaca. :D
Account deleted
13 May 2011
no no siła jest:) klatka widzę też rośnie hahaha :DDD
Account deleted
13 May 2011
brawo:)
Account deleted
13 May 2011
jest Dobrze :)
Account deleted
13 May 2011
a aktualnie 50. :)
Account deleted
13 May 2011
42,5 :)
Account deleted
13 May 2011
nie wazne ile podnosisz liczy sie sila ^ ^
Account deleted
13 May 2011
brawo 30 kg ?
Account deleted
13 May 2011
http://www.youtube.com/user/magdaleana1?feature=mhum#p/a/u/1/sA_fREZGnwc
mój link z Yt gdzie pokazane jest jak wyciskam. ;D
mój link z Yt gdzie pokazane jest jak wyciskam. ;D