Komentarze (22)
Cuenta eliminada
7 Abril 2013
ja tez chce taka
Cuenta eliminada
17 Octubre 2011
Fajnie;)
Cuenta eliminada
1 Febrero 2011
ale łapskoo uu cisnij dalej pzdr
Cuenta eliminada
29 Enero 2011
zaajebisteee... :napalony:
Cuenta eliminada
17 Enero 2011
aha ; O zatkalo mnie ; D Ładnie, ładnie ^^ ; DD wgle to zajefajny tatuaż. ; D pzdr :)
Cuenta eliminada
30 Noviembre 2010
Łapa konkretna szacunek
tak trzymaj
tak trzymaj
Cuenta eliminada
26 Noviembre 2010
dobra genetyka tak 3maj :D
Cuenta eliminada
9 Noviembre 2010
do goscia nizej kulturystyka jest dla wszystkich
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
44 dobra łapka to dzieki trenowania na trica ;]
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
do goscia nizej co pisze ze smierdzi koxami, nie wachaj tak bo od Ciebie smierdzi skejtem :D:D:D:D
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
47
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
Moim zdaniem nie ma nawet 45 wiem coś o tym bo też mam duzy triceps i kazdy daje mi zawsze min 3 cm wiecej niż mam -.- optyczne złudzenie :-) No ale łapa konret pozdrawiam
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
Jest koło 50. teraz troche rzeżby i bd git w h%!#$j dopiero hahaha;p nie bawmy sie w gornika lapa fajna;d
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
no pewnie , jeszcze pare takich komentów to bedzie miał łape o srednicy wiadra hahahahhahh moim zdaniem jest kolo 45 nie wiecej
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
hmm czy ja wiem.
ARECZEK2912
5 Noviembre 2010
Jest koło 50. teraz troche rzeżby i bd git w h!%$#j dopiero
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
dobra łapa i zajebisty pełny bark ;) Git w h%!#$j
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
lapa wielka bark tez a gdzie plecy ? wogole smierdzi koksami
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
ja mam podobna na bank 45 jest;p
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
może byś lepiej niż 45;p
kamios45
5 Noviembre 2010
łapka niezła
Cuenta eliminada
5 Noviembre 2010
45 chyba jest co ??:) bark skatownay tez niezle