Komentarze (6)
Cuenta eliminada
18 Diciembre 2010
wyciag jest niezbedny ale inne cwiczenia te sa bardzo wazne
DuntTouchIt
18 Diciembre 2010
ja katuje trica na wyciągu górnym , dolnym pod różnymi kontami , uchwytami do tego dipsy , pompki w podporze i tric idzie dobrze.Moim zdaniem wyciąg jest najlepszy jeśli chodzi o trica.
Cuenta eliminada
18 Diciembre 2010
12-10-8 zawsze pierwsze robie rozgrzewke przewaznie 20 lekkim obciazeniem pozniej jak napisalem i super seria i to koniec .... trzeba tylko je bac ;]
Cuenta eliminada
18 Diciembre 2010
no właśnie co polecasz na trica aby go krótko mówiąc w$#!%b**o ? :D tzn. ile seri i powtorzen jakbys mogl opisz z grubsza :)
Cuenta eliminada
17 Diciembre 2010
czemu tak blisko ;/
barki wydaja sie wporzadku
tric jakis tam jest ..... moglby byc lepszy ( proponuje go dobic)
bic i przedramie ok kaptury jak widac tez sa
barki wydaja sie wporzadku
tric jakis tam jest ..... moglby byc lepszy ( proponuje go dobic)
bic i przedramie ok kaptury jak widac tez sa
Cuenta eliminada
17 Diciembre 2010
Trochę starsze foto dla porównania wrzucę fotki za jakiś czas po cyklu :)