81.5 kg i dalej w dół :]
Komentarze (8)
Konto gelöscht
17 November 2010
trochę ;p
com4rr
16 November 2010
albo mi sie wydaje, albo wyostrzaz zdjecia i wtedy lepiej sie to prezentuje niz w realu
Konto gelöscht
15 November 2010
no no jak się pręży, prawie jak paw :p
Konto gelöscht
15 November 2010
ale byś się uczesał do zdjęcia :D Bica poprawiłeś ostatnio albo mi się wydaje?
Konto gelöscht
15 November 2010
nogi fajne powiedzialbym ze wieksze od gory, jest niezle pracuj dalej;d
Konto gelöscht
15 November 2010
nogi focha strzeliły i tak wyszły :/
Konto gelöscht
15 November 2010
dobra zartowalam
patryku jaka ty masz piekna rzezbe
ale nogi nie napiete
patryku jaka ty masz piekna rzezbe
ale nogi nie napiete
Konto gelöscht
15 November 2010
:sex: