Komentarze (37)
Cont șters
26 August 2010
masa,masa , masa !! Bo bez masy nie ma klasy!
Cont șters
21 August 2010
hehe;d Motywacja przede wszystkim^^
Cont șters
20 August 2010
No dobrze dobrze Van D. ^^ Klatę bardziej rozbuduj i przybieraj na masie ;D Teraz już powinieneś być kompletnie zadowolony ^^
Cont șters
20 August 2010
hehe nom...:)
Cont șters
20 August 2010
zadowolony? hehhe
Cont șters
20 August 2010
ale co do Twoje sylwetki to popieram tam innych, jest fajnie, co najwazniejsze równo podoba mi się. Teraz tylko zwiększać obwody :)
Cont șters
20 August 2010
na ja na siłke dopiero od pon takze ide pograc w demo mafii 2 hehehehe. :D rano do pracy ;(
Cont șters
20 August 2010
Kamil samolubny jesteś ^^ Nie no ja też na siłkę wole chodzić jednak lubie chodzić i na takie treningi ogółem to jestem osobą aktywnie fizyczną ^^
Cont șters
20 August 2010
eeej no co wyście se tu forum zrobili...może byc ale jak najbardziej o mnie...:):P
Cont șters
20 August 2010
No młody jestem nie ukrywam, pić pije od czasu do czasu ale to też piwo, bo teraz ćwiczę, palić nie pale używek nie biore także czysty jestem jak najbardziej ;D Ale nie o to chodzi też bo sam mówię, w bardzo młodym wieku nie warto zaczynać najwcześniej tak mniej więcej 15lat i to też ćwiczyć z głową nie pchać się na coś co wiemy, że nie jesteśmy w stanie zrobić :) Ale chodzi o to, że przy wzroście 177 ważyłem około 76kg teraz odkąd biegam i ćwiczę wyglądam masywniej bo teraz poszla pompa i wgl, a ważę 63kg... także jest różnica jem jak najwięcej i dobrze się odżywiam. Trenować trenuje cały czas, i na przedramienia polecam piłkę ręczną, od treningów i meczy miałem przedramienia przy początkach na siłce prawie, że równe jak bicepsy :p A co do mojej fotki to nie sugerujcie sie bo to dużo czasu jeszcze przed ćwiczeniami i takie ujęcie że mało widać...
Cont șters
20 August 2010
Ja tam wole isc na siłke niz w piłke pograc :diabel:
Cont șters
20 August 2010
to jest do tego w różowej koszulce :D
Cont șters
20 August 2010
chłopak jesteś jeszcze młody. masa tak samo z wiekiem przyjdzie, cierpliwości. Graj lepiej w piłke z chłopakami, biegaj, jeździj na rowerze kąp się w jeziorze i będzie git :D tylko nie pij za wiele i nie pal :p
Cont șters
20 August 2010
No ja muszę sam się ostro wziąć do roboty, staram się o masę a tylko chudnę ^^ Zamienił bym się z jakaś osobą, która chce schudnąć :P
Cont șters
20 August 2010
tez myslalem ze u mnie jest ciezko, trzeba niezłą diete narzucic to bedzie ci wchodzic, jedz tunczyka jak skinu mi pisał, koktajle rób z ryżu mleka twarogu, kakao i gitarka ;)
Cont șters
20 August 2010
z masą...
Cont șters
18 August 2010
Z masą czy z jakimiś mięśniami?
Cont șters
18 August 2010
no a u mnie z tym baaardzo ciężko...;/
Cont șters
18 August 2010
kamil17, wszystko jest proporcjonalne, moze motyle bardziej katuj, ale ogolnie to wszystko jest rowno, nic tylko powoli sobie lapac mase.
Cont șters
18 August 2010
to co koleżanka niżej ;p
Cont șters
18 August 2010
masuj
kaptury popraw cycki i lape
kaptury popraw cycki i lape
Cont șters
18 August 2010
i nikt na moje pytanie nie odpowiedział....;/
Cont șters
18 August 2010
kuźwa tez tak wygladalem jakis miesiac temu.... jak pojechalem na urlop wszystko zeszlo... cala pompa.. masakra a tak nie chcialem wyjezdzac i przerywac trenoingow.... no i ch.... dzisiaj wracam i biore sie za siebie sporotem...
Cont șters
17 August 2010
wyglądasz na tym zdjęciu jak VAN DIESEL tylko musisz jeszcze wszystko powiększyć.
Cont șters
16 August 2010
mrrr
kamios45
16 August 2010
jeździsz dieslem?? haha co do sylwetki spoko ale trzeba by było masy nabić. wytrwałości. pozdro
Cont șters
16 August 2010
no właśnie pisać co poprawic bo jest co poprawiac ...i jak..?
Cont șters
15 August 2010
hehe zaczela sie gadka o Diesielu ;) dobra ludzie, komentowac postepy chlopaka ;)
Cont șters
15 August 2010
ahahahahhahahaha no jebne zaraz k#%$!wa xd jak zobacyzlem komentarze to p$#!%lnalem z krzesla na koze;d
Cont șters
15 August 2010
vin disel ladna teraz maske zrobil do filmu;p
Cont șters
15 August 2010
toć łun
Cont șters
15 August 2010
http://vejron.blogg.se/images/2009/vindiesel_34269748.jpg
Cont șters
15 August 2010
ten niezna tak znanego aktora
Cont șters
15 August 2010
a kto to...?:P
Cont șters
15 August 2010
z profilu wyglądasz delikatnie jak Vien Diesel ;) masuj i rzeźb
Cont șters
15 August 2010
dobry poczatek;]
Cont șters
15 August 2010
dobre prooporcje