Komentarze (11)
Akun dihapus
12 November 2010
cie troche potargalo :D
Akun dihapus
20 September 2010
albo w adrenaline 3 mozesz za niego zagrac,dopracuj brzuch i bedzie git.pozdo
Akun dihapus
26 Juli 2010
bez kitu z twarzy jak Staton
Akun dihapus
22 Juli 2010
zajebiście, od razu mi sie ze Stadmanem z Transportera skojarzyłes :D piękna rzeźba
Akun dihapus
29 Juni 2010
No gościu chyba sobowtór Jasona Statona
GaLLuS
28 Juni 2010
troche jak Cyryl Rafaelli
Akun dihapus
22 Juni 2010
z tym transporterem to powiem racja czlowieku ty to pewnie masz lasek xD Hitman xD
Akun dihapus
20 Juni 2010
hehe
Akun dihapus
20 Juni 2010
Statham'a*
Akun dihapus
19 Juni 2010
jest ok, kup sobie maść na rozstępy to troche mniej widoczne będą, a jak zgubisz brzuch to mozzesz dublowac Jasona Statona w Transporter 4
Akun dihapus
19 Juni 2010
ładnie, ładnie. Kaptury kozackie