kulturystyka - fotki klanowiczów cz.5 | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (16)

to ja swojej powiem to mi latexowe kupi:D:D
22 мая 2010
jego nikt nie liże bo w c!%#$ja leci :D:D:D PRO następne foto styl dowolny a już od polki stringi mam będziemy Kulturystami żeby nie było ze mamy h#!$%j nie wiedzę . wieczorem skocze do tesco po nutelle ;d
hehehe hahahahahahahahaha na a jak jest murzyn to się biała czekolada smaruje żeby bardzo se nie odróżniać:D
22 мая 2010
:) taaaaa a potem sie oblizują na wzajem
ramix chyba wysmarowany czekoladą
22 мая 2010
:D WIELKI ZIELONY STRASZNY recepta Ramixa :D:D wiem tu bywa tak czasem ktoś chce tak jak ja innym razem jak atleta to zależy kto co chce tu masz racje ... wadziłeś z czego zaczynałem 3 lata temua mam dopiero 21 więc mam czas by i poprawić gęstość i wygląd mięśni znów powtórzę to co często robie " nawet Michał Anioł w gównie nie rzeźbi a w skale "
co wy chcecie? plecy dobre widac że masy konkretnie chłop ma:) a jak chce wyglądać to już jego sprawa i on na to pracuje a nie nikt inny:P
Tatoo fajne ;)
22 мая 2010
wiesz czasem tu widać kogoś kto ma pojęcie i o siłce i o pozach znimi gadaj na ten temat wiele cie nauczą ja chce byc wielki zielony i straszny a nie wysmarowany towotem i przepracowanym olejem . sory ale tobie wiedzy i oka brak bardziej chyba
nie nie bedzie ciekawie kazdy powiedzial co mial do powiedzenia i na tym sie dyskusja konczy
oj widzę ze zaraz ciekawie będzie:D
zawodowcow? haha normalna pozycja w stylu dowolnym widac ze nie masz kompletnie pojecia na czym polega kulturystyka ! kto jak kto ale akurat Ty powinienes na najmiej komentowac sylwetki osob w tym klanie pozdro rzezbo przybywaj :D
21 мая 2010
kolego ale ja sie nie porywam na pozycje zawodowców a na zwykłe foto treningowe więc sory ale cos ci sie jebło .
ty demonstrujesz cała sylwetkę w wielu formach ustawienia a ja wybrane partie te z jakich w miarę jestem zadowolony .
dotego trzeba byc debilem zeby sie porywać na cos takiego nie mają jeszcze predyspozycji a skoro ty zacząłeś to tylko drobna sugestia jesli cie to zabolało to sory :D:D:D ale chyba niejesteś tak pewny siebie jak widać pozdro niech masa będzie z tobą lordzie obiłan
a to jest podciąganie dobre ćwiczenie na motyle:D :D
sorry za jakoś trochę mi się ręka trzęsła pop treningu bica:D:D
ostatnio mi zwracałes uwage na temat pozowania :D a to co to jest ? :D