Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
kulturystyka

kulturystyka

Propolis i chryzyna jako naturalny antyestrogen

Bioflawonoid zwany będący tematem niedawnych dyskusji w Internecie, jest prawdopodobnie inhibitorem aromatazy. Znalazł uznanie wśród fanatyków kulturystyki, którzy zażywają ją, aby zwiększyć poziom testosteronu (dzięki niej mniej testosteronu jest przekształcanych w estradiol). Jest ona jednak słabo absorbowalna i nie przynosi efektów, jakich oczekiwano. Niektóre badania wykazały, że w połączeniu z piperyną, chryzyna wykazuje obniżenie poziomu estradiolu i wzrost poziomu testosteronu w ciągu 30 dni.

Jedno z badań, którego wyniki publikuje Journal of Molecular Biology, dowodzi, że chryzyna, podobnie jak 10 innych flawonoidów testowano razem z lekiem hamującym działanie aromatazy. Chryzyna okazała się być najpotężniejszym inhibitorem aromatazy. Najbogatszym źródłem chryzyny jest propolis czyli kt pszczeli. Najlepiej stosować nalewki z propolisu po tłustym posiłku bo wtedy chryzyna wchłania się najlepiej.


CZYM DOKŁADNIE JEST PROPOLIS


Lepka substancja żywiczna powstająca z żywic roślinnych zebranych przez pszczoły z pączków i młodych pędów topoli, brzozy, świerku, kasztanowca i innych drzew oraz roślin zielonych. Kit służy pszczołom głównie jako materiał uszczelniający i dezynfekujący. Powlekają nim wgłębienia, uszkodzenia i szpary w ścianach ula, regulują szerokość wylotka na zimę. Pokrywają też nim („mumifikują“ – w celu zapobieżenia ich rozkładowi) ciała martwych szkodników, które wtargnęły do ula (ryjówki, myszy), a których, ze względu na rozmiary, nie są w stanie usunąć na zewnątrz.

Skład:
- 50–55% żywicy;
- 30–40% wosku roślinnego i wosku pszczelego;
- 5–10% olejków eterycznych;
- białka (pyłek);
- mikroelementy (Cu, Si, Mg, Mn, Zn);
- witaminy z grupy E, H, P i B.

Propolis wykazuje silne działanie bakteriobójcze. Ta właściwość znalazła zastosowanie w lecznictwie. Kit pszczeli przyśpiesza procesy gojenia i regeneracji tkanek, jest skuteczny również w przypadku oparzeń. Ponadto może być używany przy przeziębieniu, paradontozie i chorobach układu pokarmowego (tylko pod kontrolą lekarza).

Można stosować na ogólne wzmocnienie organizmu oraz poprawę samopoczucia.

Ja stosuję od 2 mięsięcy .koszt miesieczny to jakies 30 zł wiec szału nie ma a jest duzo zdrowiej i taniej niz np arimidex

Konto usunięte
daj link na ta str. na ćwiczenia
23 lutego 2013
Konto usunięte
a bez białka nic nie zdobędziesz ..?
21 lutego 2013
marek393
białko lub inne odżywki ale polecam białko i specjalne cwiczenia :) wszystko znajdziesz w internecie :) pozdro
5 lutego 2013
Konto usunięte
Ja mam takie pytanie chce nabrać masy ogólnie mam bardzo szybką przemianę materii staram sie zwiększyć mase juz ponad rok zero postępu. Próbowałem różnych diet ale bez efektu... Jest jakaś możliwość inna ? Z góry dzięki za odp ; )
27 stycznia 2013
Konto usunięte
http://www.oncam.tv/pl/pp/DymekSojusznik Kliknij SEX z wlasna siotra dupa:)
19 stycznia 2013
Konto usunięte
Jęsli ktoś ma pytania chętnie odpowiem
16 stycznia 2013
więcej komentarzy (1)