Tu chodzi tylko o przytost łapy,tak wyszło ze 1 z koszulka 2 bez ;)
Komentarze (3)
Akun dihapus
20 Ianuarie 2011
h!#$%jowe masz te foty
Akun dihapus
27 Decembrie 2010
ciezko ocenic bo zdjecia tez lipne...lapa chyba duzo nie urosla...i bark jak nizej zarysy jakies zlapal...
DuntTouchIt
27 Decembrie 2010
nie widzę dużej róznicy , w barek trochę poszło moim zdaniem ale łapa jest dociśnięta do ciała...