Przemiana z Poczwarki w Osiłka
Komentarze (12)
Akun dihapus
13 січня 2011
super
Akun dihapus
9 січня 2011
chyba cie cos boli;]
Deoler
28 грудня 2010
Pimpek tak Cię w domu wołają :D ?
Akun dihapus
26 грудня 2010
no wlasnie napisz ile trwała ta metamorfoza?mogłeś brzucha nie zakrywać widac ,że pimpek jest porządny...tyraj talie.
Akun dihapus
17 грудня 2010
Aleś miał opieta koszulke na bicepsach ..:)
Akun dihapus
15 грудня 2010
mógłbyś jeszcze napisać jaki czas dzieli te oba zdjęcia :)
Akun dihapus
11 грудня 2010
pozazdrościć masy
Deoler
4 грудня 2010
Wielkie czwórki co :D buahaha.. dobrze że tą posturę mam już za sobą :)
DuntTouchIt
4 грудня 2010
ale miałeś nogi wtedy :D:D:D masakrycznie śmieszne :D
Deoler
2 грудня 2010
Dzięki wielkie..pozdro :)
Akun dihapus
2 грудня 2010
no jest roznica;]
wytrwalosci;]
wytrwalosci;]
Akun dihapus
2 грудня 2010
Ładnie poszło :D
oby tak dalej :)
oby tak dalej :)