kulturystyka - fotki klanowiczów cz.17 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.17

Zdjęcie 28 z 100 · 7 серпня 2012 · 8 komentarzy
4 tydzien cyklu zostalo jeszcze raz tyle ;)

Komentarze (8)

ja sypie vpx 8-9g (trening nóg 6-7g) i jest ok. raz sypłem 11g pozamiatało mnie, dobrze, że robiłem klate i łapy inaczej zszedłbym.
Jack dobrze klepie ale bardzo szybko rosnie tolerancja i trzeba wiecej sypac;d
anarchy dobrze działa, to jest starsza wersja shotguna czyli jak zawsze starsze, a lepsze, jednak jack3d lepiej klepie lub dorian. Ale wiadomo to nie zabawki dla poczatkujacych jak ktos nie ma co pompowac to nie poczuje pompy tylko sobie szkody narobi... creabomb dobrze wchodzi ekonomiczna odzywka, dobry zamiennik storma choc storm wymiata :)
jak oceniasz anarchy i creabomb ?
na spokojnie tcm+vpx anarchy+creabomba lekki cykl 8tyg. od wrzesnia phacz. moje ćwiczenia na plecy:
1.podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3x max
2.podciąganie na drążku wąskim nachwytem 3x max
3.wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia nachwytem 3x 10,8,6
4.wiosłowanie hantlem 3x 10,8,6
5.ściąganie drążka za plecy (atlas) 10,8,6
6.wyprosty w opadzie 12,10,8
Jakie ćwiczenia na plecki.? ;
7 серпня 2012
Co to za cykl ?